Úvodní stránka Fotogalerie KontaktLeden 19 2019 13:04:43

Předměřice - Lokomotiva HK 2:3 (2:1)
Muži "A"TJ Slavoj Předměřice - TJ Lokomotiva HK 2:3 (2:1)

Branky: Bareš, Dlabáček

Sestava: Jaška (45´ Pavliš) - Hronek (45´ Vyhleďal), Ježek, Lejp - Král, Hlavatý, Vyleťal, Bareš, Dlabáček - Šimerda, Pekáč

Improvizovaná sestava dokázala soupeře v prvním poločase přehrát a zaslouženě odcházela do šaten s vedením 2:1, když po pěkných akcích skórovali Bareš a Dlabáček. Hosté snížili po odpískané malé domů, kdy po rozehrávce nepřímého kopu z cca 5-ti metrové vzdálenosti propálili vše co jim stálo v cestě. Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění a všude byli pozdě, což vedlo ke zvýšené aktivitě hostů a množství jejich šancí, hned v úvodu druhé půle po technické střele hostů vytáhl Pavliš krásný zákrok a vyrazil na tyč. S přibývajícím časem už hosté měli jednu šanci za druhou a jen díky skvělým zákrokům Pavliše se skoré zastavilo jen na 3 brankách hostující Lokomotivy, která také přijela v nekompletní sestavě, ale nechala na hřišti srdíčko a výhru si zasloužila.