Úvodní stránka Fotogalerie KontaktBřezen 18 2019 19:11:46

Albrechtice - Předměřice 4:4 (3:4)
Muži "A"Albrechtice - TJ Slavoj Předměřice 4:4 (3:4)

Branky: Jaroš (P), Hlavatý, Šimerda, Bareš
ŽK: Frank, Šmarda, Jaroš, Hlavatý
ČK: Hronek (73.min za 2 žluté)

Sestava: Pavliš - Hronek, Frank (K), Vyleťal – Hlavatý (75. Ježek), Šmarda, Jaroš, Ponikelský (81. Král), Bareš – Šimerda (66. Pekáč), Voborník

Martin Pšenička (vedoucí mužstva):
Do utkání vstoupili aktivněji hosté. Hned v 10.minutě musel Pavliš vytahovat jedovku z vápna na roh. Ovšem v 15.minutě jsme po faulu na Voborníka dostali možnost kopat pokutový kop a Jaroš touto šancí nepohrdl a přízemní střelou k levé tyči otevřel skóre utkání. Hned ve 22.minutě se podařilo domácím srovnat, když z pravé lajny přišel krásný centr a domácí útočník se hlavou nemýlil 1:1. Ve 24.minutě si domácí brankář srazil ostrý centr Hlavatého na přední tyč do vlastní sítě 1:2. Ve 28.minutě Frank neodhadl dlouhý míč, kterého se záhy zmocnil domácí útočník a tváří tvář Pavlišovi se nemýlil 2:2. Ve 30.minutě zavařil Hronek nepřesnou malou domů Pavlišovi, který následně nastřelil hráče domácích a míč se od něj odrazil jen těsně vedle naší branky. Ve 31.minutě se domácí poprvé dostali do vedení, když po standartní situaci opět udeřili hlavou 3:2. O pár minut později ve 38.minutě našel Jaroš ideální kolmicí Šimerdu, který krásnou střelou o břevno propálil domácího brankáře 3:3. Ještě do šaten se nám povedlo přehoupnout vedení opět na naši stranu-ve 42.minutě po krásné akci na jeden dotek uvnitř domácí šestnácky zakončoval Bareš již z malého vápna do poloprázdné branky 3:4. S tímto výsledkem se šlo do šaten a diváci určitě nelitovali, že nedělní odpoledne věnovali kopané. V 60.minutě po křídelní akci zůstal na malém vápně osamocený domácí hráč a i přes nepovedenou koncovku míč končí v naší síti 4:4. 61.minutě hosté zahodili další z mnoha příležitostí po standartní situaci, ze kterých celý zápas hrozí. V 63.minutě Pavliš pohotovým zákrokem zachraňuje remízový stav, když ostrou střelu vykopává z brankové čáry. V 67.minutě měl jednu z posledních šanci urvat body Voborník, ale jeho lob končí těsně vedle pravé tyče. V 69.minutě se měla kopat další penalta, když hráči v domácí zdi zahráli evidentně rukou, ale píšťalka i přes velké protesty zůstala němá. Navíc se v 73.minutě nechal nesmyslně vyloučit po zbytečné druhé kartě Hronek a bylo třeba se začít soustředit hlavně na neobdržení branky a směrem dopředu to zkoušet z rychlých brejků, to však tížený výsledek nepřineslo a tak se obě mužstva po divoké přestřelce podělila o body.