Úvodní stránka Fotogalerie Kontaktčervenec 19 2019 14:45:27

Předměřice - Nové Město nad Metují 4:2 (2:0)
Muži "A"Branky: Šimerda 2x, Pekáč, Voborník

Žk: Pekáč

Žk: 86.min. Stanner M. (po 2. žluté)

Sestava: Pavliš - Hlavatý, Frank (C), Ježek (75' Král) - Paizker, Stanner M, Jaroš, Magyar, Šimerda - Voborník, Pekáč

Martin Pšenička (vedoucí mužstva):
Hned v začátku zápasu Voborník našel centrem Pekáče, který hlavičkoval nad. Stejnou akci předvedli centrující Magyar, který svůj centr adresoval na Šimerdu a ten akrobatickou střelou z první trefuje tyčku od které se balon odráží do brankářových zad a do branky a tak jsme šli ve 12.minutě do vedení 1:0. Hned v 18.minutě mohlo být vyrovnáno, ale Pavliš se štěstím zastavuje hlavičku hostů na brankové čáře. Střeleckou mizérii se ve 23.minutě Pekáč snažil protrhnout, ale jeho hlavička trefuje brankáře hostů. Stejný hráč byl v 31.minutě faulován a jelikož už před ním byl jen hostující brankář, tak se šel oprávněně hostující kapitán předčasně sprchovat a hosté šli do deseti. Početní převahu využil hned o 5 minut později opět Šimerda, když mu Voborník naservíroval ideální nahrávku za obranu a Šimerda pohodlně kličkou obešel brankáře a posunul míč do prázdné brány 2:0. S tímto výsledkem se šlo do šaten. Druhý poločas začal další pohromou pro hosty, když byl za urážku rozhodčího okamžitě vyloučen další jejich hráč a následoval svého kolegu z prvního poločasu do sprchy. V 65.minutě hosté snižují, když dlouhý nákop hostů Hlavatý hlavičkuje za sebe a útočník hostů kličkou obchází bezmocného Pavliše 2:1. V 70.minutě se krásnou střelou z 25 metrů prezentoval Frank, ale jeho střela jen olíznula břevno hostujícího brankáře. V 73.minutě přináší uklidnění na Předměřické kopačky Pekáč, když po další krásné nahrávce Voborníka přízemní střelou k tyči překonává brankáře hostů a zvyšuje na 3:1. V 84.minutě se rozhodl Frank trochu vylepšit mizérii předváděnou proti 9 hostům a po pěkné narážečce se z úhlu pokusil přelobovat brankáře, ale jeho pokus skončil těsně nad. V 86.minutě si Michal Stanner neuvědomil, že je majitelem jedné žluté karty a zatáhnutím za soupeřův dres si řekl o druhou žlutou a šel taky předčasně do sprchy. V 88.minutě zkoušel nesmyslně Král, jakožto poslední muž před Pavlišem, obejít útočníka kličkou, ale ten jeho pokus vystihl a střelou na přední propálil Pavliše 3:2. Hned 2 minuty na to, ale vrchní nahrávač Voborník ukázal svůj přehled a z půlky hřiště překonal hostujícího brankáře, který se na hranici velkého vápna nejspíše kochal probíhající CIAFem a tak se nestihl včas vrátit do své brány 4:2. I přes mizernou hru v druhém poločase jsme si dokázali uhlídat důležité 3 body a na domácím hřišti neznáme hořkost porážky.

Fotografie ze zápasu zde

Tabulka 1.B třídy skupiny B na serveru www.khfotbal.cz