Úvodní stránka Fotogalerie KontaktLeden 19 2019 13:05:23

Předměřice - Deštné v O.h. 3:1 (1:0)
Muži "A"Předměřice - Deštné v O.h. 3:1 (1:0)

Branky: Šimerda, Voborník 2x

Žk: Frank

Čk: Stanner T. (po 2. žluté)

Sestava: Jaška - Vyleťal, Frank (C), Ježek (Hronek) - Jaroš (Král), Stanner M, Stanner T, Ponikelský (Dlabáček, Hlavatý), Magyar - Voborník, Šimerda

V nepříliš divácky pohledném utkání jsme se před koncem poločasu ujali vedení 1:0, úspěšným střelcem byl Voborník a od té doby jako bysme měli svázané tkaničky, spousta nepřesností, žádný pohyb, plno vulgarismů na trávníku i mimo něj, takový byl průběh prvního poločasu. V šatně proběhla obrovská bouře, která měla tým aspoň trochu namotivovat a vzbudit v něm bojovnost, ale začátek druhého poločasu přinesl studenou sprchu. Tomáš Stanner dostal za nedovolené zastavení soupeřova rychlého brejku druhou žlutou kartu a musel ze hřiště ven. Hosté zanedlouho početní přesily využili, když z jejich prvního střeleckého pokusu vsítili vyrovnávací branku a dali nám tvrdou facku za naši nedbalost a odevzdanost. I v 10 mužích na hřišti se nám povedlo urvat vedení na naši stranu po krásné kombinační akci, na jejímž začátku byl Frank a jejím konci zakončující Šimerda. Poté ale přišla další rána. Poslední čerstvá krev, kterou jsme měli k dispozici byl Jaroslav Hlavatý. Ten se ovšem hned po minutě pobytu na hřišti v souboji zranil a musel být odnesen na nosítkách, což nás poslalo do devíti mužů a naším hlavním cílem bylo udržet hubené vedení. V poslední minutě si však dvojice Frank, Šimerda zopakovala pěknou akci, akorát že tentokráte se Šimerdovi střela nepovedla, ale naštěstí byl ve správný čas na správném místě Voborník a míč usměrnil do sítě.

Jaroslav Hlavatý byl odvezen sanitkou do nemocnice, kde vyšetření naštěstí vyvrátilo vazové zranění a jedná se o podvrtnutí kolene. Tímto přejeme Jardovi brzké uzdravení, a co možná nejrychlejší návrat na fotbalový trávník.

Tabulka 1.B třídy skupiny B na serveru www.khfotbal.cz