Úvodní stránka Fotogalerie KontaktBřezen 18 2019 18:28:53

Předměřice - Vamberk 3:1 (2:0)
Muži "A"Předměřice - Vamberk 3:1 (2:0)

Branky: Šimerda 2, Magyar
ŽK: Ježek, Hronek, Král

Sestava: Pavliš – Ježek (77. Ponikelský L.), Vyleťal, Hronek – Král, Stanner M, Jaroš, Bareš (6. Magyar), Ponikelský T - Šimerda (87. Jaška), Voborník

Hned v úvodu utkání mohl poslat náš tým do vedení Bareš, který už v úvodu avizoval zranění, ale jeho střela šla těsně vedle. Ve 14.minutě se po centru Voborníka prosazuje Magyar, který v 6.minutě nahradil zraněného Bareše. Utešeni vstřelením rychlé branky jsme zapomněli bránit a v 17.minutě musel Pavliš zneškodňovat samostatný nájezd hostí. Tentokráte se osvědčilo fotbalové nedáš dostaneš- v 21.minutě našel Hronkův centr přes půl hřiště přesně hlavu Šimerdy a ten vymetl horní levý růžek 2:0. O 3 minuty později mohl Jaroš skóre navýšit, ale po krásné narážečce trefuje z hranice vápna jen náruč hostujícího brankáře. O minuty později domácím příznivcům zatrnulo, když Pavlišovi vypadla střela hostí na tyč. V 31.minutě zahazuje Šimerda další šanci, když chce svůj nájezd na bránu řešit fotbalově, avšak přehazuje brankáře i jeho svatyni. To samé si zopakoval o 3 minuty později, akorát tentokrát brankář vyráží na roh. Do šaten se tedy odcházelo za příznivého výsledku 2:0. V 51.minutě přišla velká šance hostí ale Pavliš bravurně střelu i dorážku likviduje. V 59.minutě po krásném pasu zvyšuje z voleje Šimerda na 3:0. V 89.minutě se hosté dočkali čestné branky, když z přímého kopu hostující Šponar vyškolil Pavliše, který udělal krok za zeď a míč mu vlétl do brány na druhé straně.

Tabulka 1.B třídy skupiny B na serveru www.khfotbal.cz