Úvodní stránka Fotogalerie KontaktLeden 19 2019 14:22:54

Černíkovice - Předměřice 1:1 (0:0)
Muži "A"Černíkovice - Předměřice 1:1 (0:0)

Branky: Hronek

Žk: Frank, Stanner T.

Sestava: Jaška (32. Pavliš) - Hronek, Frank (C), Vyleťal – Král (75. Ježek), Šmarda, Jaroš (53. Ponikelský), Stanner M, Stanner T - Voborník (77. Pekáč), Šimerda

Začátek utkání byl z naší strany velmi ospalý. Hosté nás zaskočili hlavně rychlým rozehráváním standartních situací, po kterých 2x nebezpečně hrozili. Nejprve jejich útočníka vytlačil Vyleťal a lehká střela šla mimo, napodruhé už musel tváří v tvář likvidovat střelu Jaška, balon vyrazil do strany odkud přišla ještě dorážka, ale ani ta se za něj nedostala a vše skončilo rohem. Na druhé straně se ve 12.min prezentoval povedenou dalekonosnou střelou Frank, jeho přízemní bombu k pravé tyči však brankář vytáhl na roh. Ve 28.min se prosadil v našem vápně domácí útočník, jeho hlavičku však Jaška pro diváky vytahuje na roh. To bylo však to poslední co na hřišti mohl předvézt, protože ve 32.min byl pro bolesti zad střídán Milanem Pavlišem. Poločas skončil bez branek a tak bylo co zlepšovat. Ve 48.min propadl centr Jaroše celým malým vápnem až k překvapenému Voborníkovi, který v dobré pozici zakončuje vysoko nad. O 3 minuty později zahazuje, tentokráte Šimerda hlavou, další pěkný centr. V 56. si udělal Šimerda z domácích obránců slalomové tyče, ale jeho střela bodlem končí těsně vedle levé tyče. V 60.min se do obrovské šance dostal Michal Stanner, ale jeho technická koncovka končí opět o centimetry mimo. V 62.min našel Šmarda nádherným pasem Hronka, ale ten jen míč sklepává brankáři přímo do náruče. O minutu později musel na druhé straně čarovat Pavliš. V 65.min přišla obrovská minela naší obrany, když míč končí po autovém vhazování přímo v naší bráně, rozhodčí však zřejmě viděl v trajektorii balonu lehkou teč a tak branku uznává. V 69.min aktivní Šmarda našel opět nádherným centrem tentokráte Šimerdu, jeho střela však končí na nohách domácího brankáře. O minutu později střílí opět Šimerda pohotově z otočky, ale opět o centimetry míjí branku. V 75.min se také domácí prezentovali velkou šancí, když po brejku utíkal domácí útočník sám na Pavliše, který mu dobře zmenšil úhel a domácí útočník koncovku nezvládl a odevzdává míč do rukou Pavliše. V 75.min musel Pavliš pět vytáhnout dobrý zákrok, když to domácí střelci zkoušeli tentokráte technicky, Pavliš vytáhl na roh. V 82.minutě se ukázalo osvědčené nedáš dostaneš, nejdřív domácím velkou šanci likviduje Pavliš a z jeho rychlé rozehrávky se hra přesunula až do druhého vápna, kde Šimerda vykulil míč pod sebe Pekáčovi a jeho bombu brankář neměl šanci udržet a tak Hronek pohotově srovnává do prázdné branky. 1:1. V 87.minutě musel ještě naposledy Pavliš zachraňovat bod, když nejprve nohou chytil střelu domácích a posléze už Hronek a Šmarda balon uklidili do zámezí. Utkání tedy skončilo dělbou bodů a opět se potvrdila příliš malá efektivita v koncovce, šancí ke skórování bylo dnes víc než dost.

Tabulka 1.B třídy skupiny B na serveru www.khfotbal.cz