Nástěnka
Musíte být přihlášen/a, aby jste mohl/a přidat zprávu.

LubosPonikelsky
17/03/2014 14:59
Ve čtvrtek 20.3 hrají Ml.žáci přátelské utkání v sousední Hořiněvsi sraz v 16:00 - začátek zápasu začíná v 16:30.

15/03/2014 14:22
V neděli 16.3 od 14:30 hraje náše "A" mužstvo v Dohalicich.

16:00 -

Hraje se v sobotu 15.1.2011 v hale v Předměřicích n.L.. Startuje 10 družstev rozdělených do dvou kvalifikačních skupin. Ve skupině hraje každý s každým 1 x 15 minut bez poločasové přestávky. Počet hráčů je stanoven na brankář + 4 hráči, střídání povoleno v prostoru střídaček v přerušené i nepřerušené hře.. Brankář může hrát rukou ve vymezeném pokutovém území. Rozehrávat může bez omezení. Malá domů dle pravidel kopané. Hraje se na branky 5x2 metry. Hráč za žlutou kartu dostává trest 2 minuty, při červené kartě může po dvou minutách nastoupit jiný hráč a potrestaný automaticky nehraje příští utkání. Při obdržené brance v oslabení se trest maže.
Ze základních skupin postupují dva nejlepší týmy do semifinále, ostatní hrají o závěrečné umístění se stejně postavenými družstvy druhé skupiny. O pořadí ve skupinách se rozhoduje dle pravidel soutěží ČMFS.
Před začátkem turnaje odevzdá vedoucí družstva soupisku a uhradí vklad pořadateli. Hráč může hrát na turnaji pouze za jedno družstvo, doplňovat soupisku v průběhu turnaje je možné.
Pořadatel si vyhrazuje právo operativně zasahovat do turnaje dle nastalých situací.

Skupina A: Lázně Bělohrad, Malšovice, Dopravní podnik, Olympia dorost, Předměřice "A"

Skupina B: Dvůr Králové n.L."B", Kobylice, Malšova Lhota, Lokomotiva HK, Předměřice "B"