Úvodní stránka Fotogalerie KontaktListopad 15 2019 18:49:30

Halový turnaj starších žáků
Starší žáciTurnaj se hraje 19.2. 2011 ve sportovní hale v Předměřicích nad Labem od 8.00 hodin za účasti 8 družstev.
Hraje se každý s každým. Hrací doba jednoho utkání je 12 minut bez poločasové přestávky, hraje brankář a 4 hráči v poli. Střídání je povoleno z prostoru střídaček v přerušené i nepřerušené hře. Hraje se na branky 2x5m, pokutové území je vyznačeno půlkruhem před brankou. Malá domů se řídí dle pravidel kopané ČMFS, stejně tak jako ostatní. Brankář může rozehrávat na vlastní polovinu hřiště. Přes polovinu může rozehrát jen v případě, že hraje nohou z palubovky a je mimo pokutové území. Auty a rohy se kopou. Při zásahu stropu následuje aut. Hra brankáře rukou mimo pokutové území se trestá pokutovým kopem. Všechny kopy jsou přímé, vzdálenost zdi je 3m, rozehrání do 5 sekund. Při úmyslném zdržování může rozhodčí nechat rozehrát soupeře. Při žluté kartě je hráč vyloučen na 2 minuty, v případě obdržené branky se hráč může vrátit. Při červené kartě hraje družstvo v oslabení celé dvě minuty, po uplynutí může nastoupit další hráč, vyloučený nesmí v utkání pokračovat. V dalším však ano. Minimální počet hráčů je stanoven na 3 včetně brankáře, při dalším vyloučení se uplatňuje pravidlo odloženého trestu. Před začátkem turnaje odevzdá každé družstvo soupisku hráčů a zaplatí startovné, které činí 1 000,-Kč. Jeden hráč může startovat pouze za jedno družstvo. Hráči se mohou v průběhu turnaje na soupisku dopisovat. Za výhru jsou tři body, za remízu 1.

Turnaje se účastní následující týmy:

Smiřice
Třebeš