Úvodní stránka Fotogalerie KontaktLeden 19 2019 13:05:12

Předměřice - Roudnice 2:5 (0:2)
Muži "A"Utkání hrané za velké nepřízně větru přineslo spoustu nepřesností a hrubých chyb snad na noze každého domácího fotbalisty. Soupeři z Roudnice stačilo jen pozorně čekat, až dmácí defenzív udělá hrubku a nabídne jim gól na zlatém podnose. Naopak naše velké šance zůstavali nevyužity. Největším rozdílem v utkání byla produktivita útoků obou mužstev. Sice byl zápas velkým zklamním, ale obě naše branky byly bádherné. O první se postarala posila Vašek Tarantík, když se krásně trefil z přímého kopu a o druhou se postaral kránou přízemní střelou Magyar po fantastické Stannerově nahrávce z křídelního prostoru.

Poslední generálka před záčátkem těžkých jarních bojů ukázala, že nás čeká velká dřina po celý zbytek sezony.

Branky: Tarantík, Magyar
V zápase se vystřídali všichni následující hráči:

Sestava: Jaška/Pavliš - Frank, Hronek, Vyleťal, Stanner T., Vyhleďal - , Strakatý, Magyar, Hlavatý- Tarantík, Pekáč, Bareš