Úvodní stránka Fotogalerie KontaktBřezen 18 2019 18:29:12 
 
Muži
Rozpis utkání
Výpis novinek
Soupiska
Tabulka střelců
Dorost
Rozpis utkání
Výpis novinek
Soupiska
Žáci
Starší žáci
Rozpis utkání
Výpis novinek
Soupiska

Mladší žáci
Rozpis utkání
Výpis novinek
Soupiska
Tabulka střelců
Přípravka
Starší přípravka
Rozpis utkání
Výpis novinek
Soupiska
Tabulka střelců

Mladší přípravka
Rozpis turnajů
Výpis novinek
Nástěnka
Musíte být přihlášen/a, aby jste mohl/a přidat zprávu.

LubosPonikelsky
17/03/2014 14:59
Ve čtvrtek 20.3 hrají Ml.žáci přátelské utkání v sousední Hořiněvsi sraz v 16:00 - začátek zápasu začíná v 16:30.

LubosPonikelsky
15/03/2014 14:22
V neděli 16.3 od 14:30 hraje náše "A" mužstvo v Dohalicich.

Předměřice - Libčany 6:2 (2:2)
Muži "A"Předměřice - Libčany 6:2 (2:2)

Branky: Pekáč 2, Šimerda 2, Magyar, PonikelskýSestava: Jaška - Hronek, Šmarda, Voborník, Hlavatý (Ponikelský) - Strakatý (Paizker), Stanner T., Jaroš (Kašpar), Magyar - Pekáč (Pavliš), Šimerda

Utkání hrané ve středu přineslo velké problémy do domácí sestavy. Z pracovních a studijních důvodů chybělo mnoho opor (Frank, Vyleťal, Bareš, Tarantík...), takže už před úvodním hvizdem bylo nad slunce jasné, že porazit soupeře vedoucího A.třídu bude velký oříšek, ale nedobytnost předměřického hřiště a odhodlání celého týmu přineslo tížené ovoce.

Začátek zápasu byl velmi opatrný, snažili jsme se držet míč na svých kopačkách a hrát ze zajištěné obrany, ale to se nám stalo osudným. Po hrubici v rozehrávce, které se dopustil domácí brankář Jaška, jsme soupěři hodně lacině darovali první branku. 0:1. Poté se nám podařilo po krásné akci, na jejímž konci byl Pekáč, vyrovnat 1:1. O chvíli později už byli zase hosté ve vedení, když Voborníka neposlechl balon na těžkém terénu a poslal hostujícího útočníka do nájezdu na domácí branku, hostující útočník obešel kličkou Jašku, ale ten ho srazil a byla nařízena penalta, kterou sám postižený útočník s přehledem proměnil. Vyrovnání opět přinesl střelecky dobře naladěný Pekáč a do šaten se tedy šlo za vyrovnaného stavu 2:2

Druhý poločas jako by nastoupil zcela jiný tým Předměřic, obrana byla o mnoho jistější, kombinace rychlejší a přesnější. Netrvalo dlouho a přineslo to svoje ovoce, když se nám podařilo strhnou vedení na svoji stranu a donutit soupeře hrát naši hru. Na branku hostí, střeženou Tošovským, se valil útok za útokem a branky přibývali. Historicky první branky se za A tým dočkal Tomáš Ponikelský, který byl svoji šancí (nájezdem na brankáře z poloviny hřiště) tak překvapen, že se na chvíli skoro zastavil a zkontroloval pomezního, zda nejde o offsajd, ten mu ale dal pokyn, že může hrát a Ponikelský si mazácky s brankářem poradil a zarazil tak dalších hřebík do Libčanské rakve. Předměřice postoupili mezi poslední 4 týmy společně s Převýšovem (který si postup do celorepublikového kola Ondrášovka cupu může zajistit vítězstvím v Krajském přeboru), Červeným Kostelcem a Jaroměří. Ve hře je tedy nejspíše ještě jedno místo do předkola Ondrášovka cupu pro jeden z týmů Předměřic, Jaroměře nebo Červeného Kostelce.
Facebook
Nově nás najdete i na Facebooku
Naši partneři

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněl/a jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Kdo je Online
Hosté Online: 1
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 33
Neaktivovaní členové: 428
Nejnovější člen: Michal Kekelak
 

1095251 Návštěv

Powered by v6.01.13 © 2003-2005 | Original Theme by: Dustin Baccetti : DAJ Blue Theme Ported and Modified for PHP-Fusion by: