Úvodní stránka Fotogalerie KontaktBřezen 18 2019 18:28:18

Deštné v O.h - Předměřice 3:2 (1:0)
Muži "A"Déštné v O.h. - Předměřice 3:2 (1:0)

Branky: Magyar, Bareš

Sestava: Jaška - Hronek, Vyleťal (Bareš), Ponikelský - Strakatý, Stanner T., Jaroš, Tarantík, Magyar - Pekáč (Dlabáček), Šimerda

Hned od úvodních minut bylo jasné, že naším největším nepřítelem v tomto zápase bude terén. Naše snaha o kombinační fotbal byla na hrbolatém terénu velice složitá, účínější taktitou se ukázala soupeřova hra na dlouhé balony. V úvodu zápasu se dostal do veliké šance Tarantík, ale v poslední chvíli mu neposlušný balon poskočil a jeho šance skončila vysoko nad. Ve vyrovnáném prvním poločase, se dostali domácí do jediné šance, když Jaroš nedokázal zkrotit vysoký balon o který následně přišel a celou situaci musel hasit faulem na hranici pokutového území. K exekuci přímého kopu se postavil expředměřický Petr Krejčík a prostřelil rozestoupivší se zeď 1:0. Do šaten tedy odcházeli spokojenější domácí fotbalisté.

Druhý poločas začal opět nepřesnou kombinací s minimem šancí. Probrání přinesl až druhý gól domácích, když se po rohovém kopu trefil přesně do šiběnice domácí kapitán, který zůstal zcela sám na hranici pokutového kopu. 2:0. Až v tuto chvíli se naše hra radikálně zlepšila a výsledkem bylo snížení z kopačky Tomáše Magyara 2:1. Naše převaha byla znatelná a začali se množit i šance, nejprve vystřídavší Bareš našel krásným centrem Šimerdu, ten však o pár centimetrů minul domácí branku. O chvíli později už bylo vyrovnáno, když se nádherně z nějakých 25 metrů opřel do balonu Bareš a vymetl pravou šibenici domácí branky. 2:2. Obrovská chuť zápas otočit však přinesla okénka v naší obraně a po chybě Ponikelského, když nedal malé domů dostatečnou razanci, se tváří tvář Jaškovi ocitl domácí útočník a vyběhnutého brankáře pohodlně přehodil 3:2. V tuto chvíli už zbývalo jen pár minut do konce utkání a tak všechny balony samozřejmě směřovali do domácího vápna, které však bylo přehuštěné a jedinou dobrou šanci Šimerda namířil pouze do břevna. Body tak zůstali zaslouženě v Deštném, protože za výkon, kdy jsme naplno hráli jen nějakých 25 minut jsme si vítězství určitě nezasloužili. Nezbývá než se začít soustředit na veledůležitý příští zápas, ve kterém budeme doma hostit fotbalisty Ohnišova, kteří se díky naší ztrátě dotáhli už na pouhé 2 body za nás a musíme tedy bezpodmínečně vyhrát, abysme přinesli klid na naše kopačky a aby se nám na špici opět trochu lépe dýchalo.

Tabulka 1.B třídy skupiny B na serveru www.khfotbal.cz