Úvodní stránka Fotogalerie KontaktLeden 19 2019 13:03:44

Předměřice - Ohnišov 2:0 (2:0)
Muži "A"Předměřice - Ohnišov 2:0 (2:0)

Branky: Šmarda, Šimerda

ŽK: Frank, Vyleťal, Hronek, Jaroš, Tarantík, Stanner

Sestava: Pavliš - Frank "C", Hronek, Vyleťal - Šmarda, Stanner, Jaroš (Dlabáček), Strakatý (Ponikelský), Magyar - Tarantík (Pekáč), Šimerda

Po zaváhání v minulém kole, se nám dnešní soupeř přiblížil na nebezpečnou vzdálenost 2 bodů, proto bylo bezpodmínečně nutné tento náskok opět trochu navýšit, aby se nám o trochu lépe na špici dýchalo.

Hned v úvodu utkání ukázal Šmarda, že na remízu se v Předměřicích nikdy nehrálo a po krásně trefeném volném do kopu, do levého horního rohu hostujícoho brankáře, poslal Předměřice hned v 1.minutě do vedení 1:0.

Tentýž hráč byl i u zrodu druhé branky, když po jeho nadýcheném centru zvýšil hlavou Šimerda 2:0. Soupeř byl natolik ohromen vývojem utkání, že jediné na co se zmohl, bylo nadávání na výkon rozhodčího, za které byl v druhém poločase hostující trenér vyveden z lavičky. S přehledem hrající obrana soupeře do ničeho nepustila a tak se nedobytnost Předměřické Topol arény protáhla o dalších minimálně 14 dní.

Tímto vítězstvím jsme se přiblížili tíženému přímému postupu do A. třídy, když jsme svoje vedení v čele tabulky zvýšili na 5 bodů a tak máme 5 kol před koncem soutěže ten luxus, že můžeme ještě jednou zaváhat a o vedení nepřijdeme.

Našimi dalšími soupeři budou: Vamberk (venku), Černíkovice (doma),Borohrádek (venku), Dohalice (doma), Malšovice (venku)

Ohnišov čeká: Provodov (doma), České Meziříčí (venku), Probluz (doma), Albrechtice (venku), Nové Město (doma)

Přijďte nám zafandit a podpořit nás ve snaze vrátit do Předměřic opět kvalitnější soutěž po pádu z Divize. Děkujeme

Tabulka 1.B třídy skupiny B na serveru www.khfotbal.cz