Úvodní stránka Fotogalerie KontaktBřezen 18 2019 19:15:56

Předměřice - Jaroměř 2:2 (2:1) (3:5 penalty)
Muži "A"Předměřice - Libčany 2:2 (2:1) (3:5 penalty)

Branky: Jaroš, Šimerda

Exekutoři PK:

Šmarda - dal
Hronek - dal
Pavliš - nedal
Šimerda - dal
Voborník- již nekopal

Sestava: Jaška - Hronek, Šmarda, Voborník, Vyleťal (Paizker) - Strakatý, Stanner T., Jaroš, Magyar - Pekáč (Kašpar), Šimerda

Začátek utkání naznačil, že jde o hodně, a tak se obě mužstva nejdřív otrkávala. Prvních 15 minut se míče drželi spíše hosté, ale pak jsme pomalu začali přebírat míč do naší moci a diktovat tempo zápasu. Hned v 25. min to přineslo ovoce, když po krásné Pekáčově kolmici postupoval Jaroš sám na brankáře a věděl co a jak 1:0. Hned o 2 minuty později se prosadil kanonýr Šimerda, který do této doby 2 dobré šance zahodil, ale reparát složil na výbornou a prostřelil brankáře z hranice penalty 2:0. Sprcha v podobě snížení přišla ve 33. minutě když z hranice malého vápna hlavičkoval nikým neobsazený hostující útočník 2:1. Do poločasové přestávky šli domácí o trochu spokojenější. Druhý poločas začal opatrně z obou stran avšak přišla studená sprcha v podobě minely v obraně. Hostující útočník zakřičel na Voborníka chtějícího uhrát balon skluzem, pust a tak uhnul ze souboje a hostující útočník šel sám na brankáře Jašku a s přehledem proměnil. 2:2. Tento okamžik rozpoutal vlnu nespokojenosti a sudí byl zasypán hromadou ne zrovna lichotivých slov, zejména z úst Voborníka, který by balon nejspíše uhrál. To na celé situaci nic nezměnilo a hosté po druhé chybě obrany pohodlně vyrovnali. Rozhodčí, chtějíc ukázat kdo je na hřišti pánem, udělal z dalších 15 minut totální bramboračku, kde na nás nepísknukl skoro žádný faul a naopak každéšťouhnutí do soupeře bylo nemylosrdně trestáno jeho hvizdem. Po vlně kritiku z domácí lavičky, měl zase snahu pomoci domácím. Po sklidnění hry jsme si začali tvořit šanci za šancí, ale koncovka byla naší velkou slabinou v tomto zápase. Bohužel do 90.min se nám to nepovedlo a tak přišla na řadu loterie zvaná pokutové kopy. Bohužel Jaška neukázal svůj čich na penalty a i když ze 4 u 2 trefil správně směr kousek chyběl. Naši střelci taktéž proměnovali, úspěšní byli postupně Šmarda i Hronek, bohužel v třetí sérii neuspěl Pavliš a tak šli hosté do trháku. Na poslední penaltu hostů se postavil právě zmiňováný Pavliš, ve snaze napravit svoje zaváhání, ale ani to nepomohlo a tak se ze šťastné výhry radovali hosté z Jaroměře a vrátili nám na chlup stejnou mincí, jakou jsme je loni vyřadili my. Bohužel nám uniklo předkolo Ondrášovka cupu, protože Převýšov porazil Červený Kostelec 1:0 a tak právě dnešní vítěz Jaroměř se může radovat z účasti v Ondrášovce, bez ohledu na výsledek finále. Stejně jako loni jsme zůstali před branami finále a stejně jako loni nás vyřadili hrubé chyby obrany.