Úvodní stránka Fotogalerie Kontaktčervenec 19 2019 14:49:22

Vamberk - Předměřice 2:3 (1:1)
Muži "A"Vamberk - Předměřice 2:3 (1:1)

Branky: Tarantík 2, Hronek (z pen.)

ŽK: Frank, Tarantík, Pekáč, Jaška

Sestava: Pavliš - Hronek, Frank (K), Vyleťal (46. Hlavatý) - Bareš, , Strakatý, Tarantík, Magyar, Stanner (65. Jaška) - Pekáč (60. Voborník), Šimerda

Do Vamberku jsme přijeli s jasným cílem a to odvézt 3 body. Jelikož se nám, ale na tomto hřišti dlouhodobě nedaří, tak jsme věděli, že to nebude lehký úkol. Do utkání jsme vstoupili lépe, když hned v 7.min. poslal náš tým do vedení Tarantík 0:1. Hra se po té začala přelévat ze strany na stranu. Ve 26.min byl v dobré pozici Magyar, ale jeho střelu slabší nohou dokázal brankář domácích vytlačit na roh. Z následujícího rohu se opět prosadil Tarantík, ale pro údajný offside nebyla jeho branka uznána. Hosté rychle rozehráli do nepřipravené obrany, kde musel Frank zastavit domácícho útočníka, který ho už obcházel a šel by sám na bránu) jen za cenu faulu a naštěstí dostal milosrdnou žlutou kartu, Domácí se v této fázi hry dostávali více k balonu, což korunovali vyrovnácací brankou, když Frank propadl v souboji v pokutovém území. Pavliš sice skvěle zlikvidoval první pokus, ale na dorážku již nestačil. 1:1. Do šaten se tedy odcházelo za vyrovnaného stavu. Druhý poločas přinesl studenou sprchu, když se domácí po individuální akci jejich hráče a přesné koncovce k tyči dostali do vedení 2:1. Hned v 57.min přišel s odvetou v podobě vyrovnávací branky skvěle hrající Tarantík, když při rohovém kopu zůstal na hranici penalty zcela nepokryt a skoncovkou neměl nejmenší problém. 2:2. Za 10 minut bylo již vedení opět na naší straně. Nejdříve byl v pokutovém území sražen Frank a o pár sekund později srazil domácí brankář Strakatého a rozhodčí již musel nařídit pokutový kop, který s přehledem proměnil Hronek. Poté jsme převzali otěže hry, když byl soupěř nucen otevřít zadní vrátka a více útočit, ale domácí měli dobře postavenou branku, když jejich levou tyč 2x orazítkoval Strakatý a jednou Jaška. Pojistkový gól jsme bohužel již nepřidali, ale odvážíme si důležité 3 body, ktzeré spolu se zaváháním Ohnišova mají cenu zlata. V čele jsme si vytvořili pohodlný 8 bodový náskok a 4 kola před koncem máme dobrou pozici na to postup v klidu udržet.

Tabulka 1.B třídy skupiny B na serveru www.khfotbal.cz