Úvodní stránka Fotogalerie Kontaktčervenec 19 2019 14:44:59

Předměřice - Černíkovice 4:2 (1:0)
Muži "A"Předměřice - Černíkovice 4:2 (1:0)

Branky: Šimerda 3, Pekáč

ŽK: Pavliš

Sestava: Pavliš - Hronek, Frank (K), Vyleťal (45. Pekáč) - Strakatý (89. Kašpar), Tarantík, Magyar, Hlavatý, Bareš - Voborník, Šimerda (90. Jaška)

Pro nedostatek času čerpám ze stránek Fanclub Slavoj Předměřice, které spravuje Miroslav Hopko nejmladší.

A je to tam. Ohnišov remizoval v Českém Meziříčí 3:3 a tak se v sezóně 2011/12 objevíme v A.třídě. prvních 20minut se hrál z našeho pohledů krásný fotbal. Když už v 11´ se po rohu Strakatého hlavou na zadní tyči prosadil po 1. ŠIMERDA. Ale potom jsme to začali nakopávat na útočníky a pořádně jsme si nepřihráli. To bylo do poločasu asi vše.
Do druhé půle jsme vstoupil celkem dobře. Už v 51´ zvyšujeme na 2:0, když po centru Franka střílí Šimerda, golman vyráží k osamocenému PEKÁČOVI na malém vápně a ten s přehledem proměňuje. Hosté ihned odpovídají kontaktní brankou.- 2:1. Od 52´ se hrál nepohledný fotbal z obou stran. Až v 66´ Hosté srovnávají na 2:2 z pokutového kopu po faulu Pavliše na útočícího hráče. Ten proměňuje k levé tyči. Od 66minuty bylo na hřišti plno dobrých kombinačních situací z obou stran, ale v 85´ míč na půlce hřište vybojoval Pekáč, poté se prokličkoval přes 3hostující hráče a odcentroval na osamoceného ŠIMERDU a ten dává opět hlavou svou druhou branku v zápase.- 3:2 Po chvilce v 88´ Zatáhl míč po lajně Strakatý a z hranice velkého vápna posílá po zemi přihrávku a ŠIMERDA završuje hatrick.- 4:2.