Úvodní stránka Fotogalerie KontaktBřezen 18 2019 18:45:38

Borohrádek - Předměřice 4:2 (3:1)
Muži "A"Borohrádek - Předměřice 4:2 (3:1)

Branky: Šimerda, Bareš

ŽK: Bareš

Sestava: Jaška - Paizker, Voborník(K), Pekáč, Ponikelský - Hlavatý (Pavliš), Bareš, Dlabáček, Strakatý - Tarantík, Šimerda

Do Borohrádku jsme přijeli v hodně zdecimované sestavě. Z různých důvodů chyběli Frank, Hronek, Vyleťal, Jaroš, Stanner, Magyar a Šmarda, a tak trenérovi Boučkovi nezbylo než rozházet posledních pár zdravých kusů různě po sestavě. Hned v úvodu utkání zatopil naší obraně Pekáč, když se jeho nepodařený odkop z velké výšky snášel do naší branky a Jaška měl hodně práce jej vytlačit mimo 3 tyče. Hned v 7 minutě se po první lepší šanci dostal po centru Tarantíka do koncovky Šimerda a ve skluzu se nemýlil 0:1. Poté nám rozhodčí hodně pomohl, když po propadnutí Voborníka, se hnal Matějus sám za balonem a vyběhnuvší Jaška likvidoval jeho lob rukama nějaké 2 metry před pokutovým územím, domácí se dožadovali vyloučení, ale rozhodčí nepostřehl evidentní ruku a ani neodpískal faul. Poté nás o chvíli později rozebrala dvojice domácích, když vybagovali 4 naše obránce a štastnou trefou vyrovnali, když se jeden z obránců snažil odpálit balón, ten se odrazil do nohy domácícho útočníka a od něj letěl nevypočitalně na naši branku, Jaška si sice ještě lehce šáhnul na balon, ale ten se šťastně o tyč odrazil do branky a bylo vyrovnáno. 1:1 Poté přišla řada fatálních chyb obrany, nejdříve Ponikelský nahrál ideálně do nohy domácímu útočníkovi, který byl ideálně na středu hřiště sám, nějakých 23m od branky, ten však koncovku nezvládl a o metr minul branku. Za chvíli mu stejnou šanci nabídnul Pekáč a tentokráte už si domácí poradili, když si Matějus nejdříve pohrál na 3x s Pekáčem a naservíroval přes celé malé vápno svému spoluhráči, který na pokyn, ať už si z nás nedělá srandu prostřelil Voborníka, který se snažil zaskočit za vybagovaného Jašku, ale neuspěl. 2:1 Po další nepřesné rozehrávce obrany se dostal k balonu opět domácí útočník a z nějakých 25m metrů se trefil tvrdě k tyči a na jeho pokus Jaška nedosáhnul 3:1. Nebýt špatné produktivity domácích v koncovce, tak mol být výsledek daleko horší. Do šaten se šlo tedy za výsledku, který skoro sliboval debakl v druhém poločase. Velká sprcha na celý tým, ale přeci jen trochu pomohla, i když po přestávce domácí svoje vedení ještě zvýšili, když se po rohovém kopu na přední tyči prosadil Matějus mezi Ponikelským a Hlavatým a trefil se hlavou přesně na zadní tyč. 4:1. Až tento okamžik a možná i polevení soupeře nám trochu pomohl a začali jsme si vytvářet šance, které jsme však zahazovali jak na běžícím pásu, Ve velké šanci byli Taratník se Šimerdou, ale ani na několik pokusů balon před domácího brankáře nedostali. Uspěl až Bareš, když jeho hlavička byla několikrát tečována a doputovala až do branky 4:2. Poté se ještě mohl několikrát prosadit Tarantík, ale jeho slabší levá noha ho několikrát v koncovce zklamala a tak domácí zaslouženě vyhráli 4:2.

Tabulka 1.B třídy skupiny B na serveru www.khfotbal.cz