Nástěnka
Musíte být přihlášen/a, aby jste mohl/a přidat zprávu.

LubosPonikelsky
17/03/2014 14:59
Ve čtvrtek 20.3 hrají Ml.žáci přátelské utkání v sousední Hořiněvsi sraz v 16:00 - začátek zápasu začíná v 16:30.

15/03/2014 14:22
V neděli 16.3 od 14:30 hraje náše "A" mužstvo v Dohalicich.

MUŽI (15.kolo) - SLAVOJ - Roudnice 1:2 (0:1)
Muži "A"FOTKY: FOTOGALERIE Miroslava Hopka

Sestava:
Pavliš - Jiroušek "C", Hronek, Vejprava - Hlavatý, Jaroš, Bareš, Paizker, Ponikelský T. - Šimerda, Dlabáček

Střídání:
60´ Kašpar → Hlavatý, 81´ Ponikelský L. → Paizker

Připraven: Martínek

Branky:
30´ Hosté 0:1, 60´ Hosté 0:2, 62´ JAROŠ 1:2

ŽK:
55´ Šimerda, 65´ Hosté, 69´ Kašpar, 79´ Jiroušek, 90´ Dlabáček

ČK:
79´ Kašpar

Diváků: 30

Rozhodčí: Štieber - Kos, Horský

Delegát: Hradecký

STATISTIKY :
Střely na branku: 2:8, Střely mimo: 3:5, Ofsajdy: 1:2, Fauly: 17:14, Rohy: 3:6

FAKTA:

30´ První branku utkání vstřelili hosté po půl hodině hry, když putovala přihravka do vápna na hostujícího hrače, který poslal mič do malého vápna.- 0:1.

34´ Vynikající Milan Pavliš si připisuje první tři důležite zákroky hned v jedné situaci.

POLOČAS: 0:1

50´ A opět Pavliš hasí uplně stejným způsobem, jako ve 34´, ale teď pouze na 2×.

54´ První nebezpečná akce Slavoje, když velmi aktivní Dlabáček vybojoval míč za polovinou hříště a poslal míč na kraj velkého vápna, odkud centroval Paizker do vápna na hlavu Bareše, která nenašla tři tyče Martina Tomka.

60´ Hosté navyšují skóre na 0:2, když centr z pravé strany si zpracoval na vápně na prsa bývalý hráč Slavoje Aleš Hůlka, a halfvolejem k levé tyči.- 0:2,

62´ Petr Jaroš výstavní střelou z velkého vápna do pravého horního rohu snižuje na 1:2 a dává tak Slavoji ještě naději.

64´ Po překombinované akci hostů se blýsk opět skvělý Pavliš.

83´ Milan Pavlis by zasloužil cenu za nejlepšího hráče utkání, když opět nepustil míč za svá zada.