Úvodní stránka Fotogalerie KontaktBřezen 18 2019 18:29:04

18.kolo TJ Jiskra Jaroměř - SLAVOJ 4:1 (1:1)
Muži "A"Branky: 54. Rejchrt, 63. Kučera, 84. Horák, 88. Holub - 14. Hronek.
ŽK: 24. Ruprich, 60. Holub - 55. Jaroš, 71. Hronek, 78. Hlavatý.
ČK: 0 - 9. Pavliš, 32. Kotlan.
Rozhodčí: Trejbal
Diváků: 108.

Předměřice: Pavliš – Hronek, Vejprava, Vyleťal, Jiroušek – Hlavatý, Jaroš (72. Ponikelský Luboš), Ponikelský Tomáš (9. Kotlan), Paizker – Bareš (33. Martínek), Kašpar.

Trenér domácích: Vlastimil Horák, trenér: Ač oslabeného, přesto houževnatého soupeře jsme dokázali zlomit trpělivou kombinační hrou až před koncem utkání.

První šanci měl po narážečce s Kučerou Michálek, ale obránce mu stačil míč vypíchnout. V 8. minutě poslal Michálek za obranu Holuba a toho brankář Pavliš za vápnem fauloval a viděl červenou. V 17. minutě se hosté ujali vedení. Tomáš Ponikelský zacentroval z levého křídla a nedůsledně bráněný Hronek hlavou zblízka skóroval. Ve 27. minutě vyrazil brankář Kotlan jen s obtížemi Böhmovu střelu z 14 metrů. V 33. minutě šel sám na brankáře hostů Rejchrt, brankář Kotlan proti němu vyběhl a za vápnem ho fauloval. I on šel pod sprchy. Do branky šel z lavičky hráč do pole Martínek. Jaroměř měla proti devíti převahu, ale gólovou šanci si vytvořit nedokázala.
Po změně stran se Jaroměř nastěhovala na půku hostů. V 54. minutě po Hrobského rohu vyrovnal hlavou Rejchrt. V 63. minutě přehrála Jaroměř kombinací obranu hostů a Kučera zblízka doklepl do odkryté branky. V 74. minutě nedokázal Kučera poslat míč do branky po Rususchanově ideální přihrávce z pravé strany. Další Kučerovu šanci po akci Škody a Horáka chytil brankář Martínek. V 81. minutě vytáhl brankář Martínek Hrobského střelu do šibenice. V 84. minutě po Hrobského rohu a Škodově střele z pravého křídla usměrnil Horák míč do branky. V 88. minutě vystřelil ze 20 metrů Holub a jeho přesná rána skončila u tyče v síti.

Čerpáno z www.khfotbal.cz