Úvodní stránka Fotogalerie Kontaktčerven 07 2020 07:07:47

přátelský zápas Předměřice 5:5 Hoříněves
Přípravka staršíPo vzájemné dohodě jsme nastoupili v prvním poločase pro nás v nezvyklém rozestavení 7+1 na velké hřiště. Na to, že jsme to hráli s tímto týmem poprvé, tak musíme uznat, že se nám dařilo. Ze začátku tam bylo znát, že takhle nehrajeme, ale postupem času jsme si na toto rozestavení začali zvykat a tak také vypadal hra. Začátek poločasu bylo rozkoukávání po hřišti, ale postupem času jsme získávali na sebevědomí a jistotě v rozehrávce. Bylo k vidění několik pěkných akcí, ale branky jsme se v prvním poločase nedočkali ani na jedné straně. Hra se odehrávala střídavě na obou polovinách
Do druhé půle jsme nastoupili pro nás v klasickém rozestavení 4+1. Ale začátek se nám vůbec nepovedl. Dělali jsme zbytečné chyby a pak nás to stálo velmi sil, aby jsme utkání alespoň srovanly na konečných 5:5. Měli jsme velké obtíže se soupeřovou tvrdostí (někdy až zbytečně přehnanou). A také se nám opět nepodařilo proměňovat 100% šance, několikrát šel náš hráč sám na brankáře, ale buď trefil gólmana, nebo trefil brankovou konstrukci (asi 6x) anebo branku netfrefil vůbec. Ale myslíme si, že celkové skóre odpovídá předvedenému výkonu a tudíž je remíza zasloužená pro obě mužstva.

góly:

Pepa Košata 3