Úvodní stránka Fotogalerie Kontaktčerven 07 2020 07:51:46

Kunčice 3:4 Předměřice (1:2)
Přípravka staršíZačátek zápasu se nám vůbec nepovedl, jak jsme si představovali. Nevycházela nám kombinace, dělali jsme zbytečné chyby v rozehrávce a chyběl nám klid v zakončení. Soupeř pozorně bránil a vykrýval nebezpečný prostor před brankou. V prním poločase jsme se s tím težko vyrovnávali, ale přesto se nám podařilo vstřeli dvě branky, po kterých jsme se uklidnili. Ale po smolném zákroku jsme si dali vlastní branku. TAkže poločas skončil 2:1 pro nás. V první půlce jsme měli největší problém v rozměru hřiště (hřiště bylo o 4 metry užší) a "papírové" balöny, na které jsme nebyli zvyklí.
Ve druhé půlce jsme už začali hrát podle našich přestav, přesto jsme přidali pouze dvě branky. A po chybách v obraně, jsme soupeři dovolili snížit na rozdíl jedné branky. Takže závěr byl vcelku dramatický. Přesto jsme mohli rozhodnou několika samostatnýma únikama v konci zápasu. Třkrát jsme šli jeden na gölmana a v poslední minutě jsme šli dokonce ne 3 sami na gólmana, ale neproněnili jsme tuto příležitost. Přesto jsme tento zápas dovedli do vítězného konce a připsali jsme si 3 body.

góly:

Míša Šolc