Úvodní stránka Fotogalerie KontaktProsinec 17 2018 15:49:31

Kobylice/Myštěves – Předměřice 2:3
Mladší žáciV sobotu 14.9. jsme nastoupili k dalšímu zápasu podzimní sezóny. Tentokrát jsme jeli na půdu Kobylic. Do utkání jsme vstoupili ve značně oslabené sestavě. Protože 4 hráči ráno odehráli skoro celý zápas za starší žáky a ještě jsme měli 2 omluvenky od hráčů ze základní sestavy. Naštěstí první poločas se odehrával v místy pochodovém tempu, takže první poločas nebyl zas až tak náročný. Nám se ho podařilo vyhrát 3:0. Kdy po přesných zakončení jsme se ujali zaslouženého vedení. V poločase jsme si řekli, že budeme hrát dále jako v prvním. Ale to se nám nepodařilo. Začínala se projevovat únava hráčů, kteří hráli ráno již zmíněný zápas za starší žáky. A po nedůrazu před naší brankou jsme dvakrát inkasovali. Zápas se zdramatizoval a byl otevřený pro obě strany. My jsme mohli rozhodnou asi 8 minut před konce a uklidnit zápas. To se nám bohužel nepodařilo a zápas byl napínavý až do konce zápasu. Naštěstí se ke konci zápasu všichni zmáčkli a vyhrabali poslední síly. Zápas jsme tedy vyhráli 3:2 a je to další vybojované vítězství. Bohužel si sami zápasy zbytečně komplikujeme. Místo toho, abychom soupeři vstřelili další branky, tak se zbytečně svými chybami dostáváme do potíží. Nicméně musíme pochválit celý tým za bojovnost a vůli dotáhnout zápas do vítězného konce.

Sestava:
Mrkvička – Nosek, Peremská – Koubalík, Doležal, Šimůnek ©, Satranský – Šolc