Úvodní stránka Fotogalerie KontaktProsinec 17 2018 15:33:36

Předměřice – Červeněves 4:3 (2:2)
Mladší žáci5.10. jsme nastoupili k dalšímu utkání v podzimní sezóně. Tentokrát k nám zavítal soupeř z Červeněvse. Museli jsme si dát pozor na jejich útočnou dvojici, neboť právě jejich 2 hráči nastříleli stejně branek jako náš celý tým. Zejména hráčka Lošanová, která už měla na kontě přes 30 zásahů. Kdo zašel na tento zápas tak určitě nelituje. Tento zápas nám přinesl spousty zajímavých momentů, ať už nejlepšího střelce soutěže, nejlepší obranu soutěže (naše  ). Dále zápas nám přinesl obrat ve skóre, dokonce i červenou kartu a neproměněnou penaltu. První půle byla vyrovnaná a zápas se přeléval z jedné strany na druhou. Nebýt, ale jejich brankáře, tak po poločase vedeme dostatečným rozdílem. Bohužel jsme opět i ty největší šance neproměnili. Do kabin jsme odcházeli s remízou 2:2.
Druhá půle nám nabídla již zmíněný obrat ve skóre, kdy jsme dali vítězný gól asi 5 minut před koncem. Před tím, ale ještě byla udělena červená karta pro obránce soupeře, který rukou vytěsnil střelu mířící do branky. Následovala penalta, tu jsme bohužel neproměnili, ale i tak jsme za chvíli dali rozhodující branku na 4:3 a zaslouženě vyhráli. V tomto zápase bych chtěl vyzdvihnout snahu a touhu otočit výsledek a zápas vyhrát.

Sestava:
Mrkvička – Nosek ©, Novotný – Košata, Doležal, Šimůnenk, Drábek – Satranský
Střídali: Janeček, Peremská, Krejčíř, Peremský, Feko P., Feko W., Šolc, Koubalík

Góly:
Satranský