Úvodní stránka Fotogalerie Kontaktčerven 07 2020 08:37:27

Poslední dva zápasy - Vysoká a Předměřice
Přípravka staršíVysoká n/L - Předměřice 8 : 10 ( 4 : 5 )
ČT 24.10.2013

Zajímavý, vyrovnaný zápas plný pěkných gólů, který jsme naštěstí dotáhli do vítězného konce především díky velmi dobrému výkonu útočného dua Lipenský - Drábek. Velmi dobře se v zápase se staršími hráči uvedl i Hronek, patřící věkově do kategorie těch nejmladších...

Branky : Lipenský a Drábek 4, Černý 2
Sestava : A. Pumr - Hronek, Černý, D. Pumr - Lipenský, Drábek, Vlášek

Předměřice : Libčany/Urbanice 15 : 4 ( 1 : 3 )
SO 26.10.2013

Zápas jsme začali dobře, hodně aktivně směrem dopředu a brzy se ujali po Hronkově střele vedení. I potom jsme si vypracovali několik velmi slibných příležitostí, které jsme bohužel trestuhodně zahodili. To už se do hry začínal čím dál víc dostávat i soupeř a z několika ,, pološancí " otočil výsledek ve svůj prospěch. O přestávce jsem nabádal hráče, že ještě určitě není nic ztraceno a že zápas s nepříliš fotbalovým soupeřem se dá ještě otočit. Kluci si má slova vzali k srdci a za to, co předvedli ve druhém poločase před nimi smekám!! Soupeře zatlačili před jejich branku a začali sypat jeden gól za druhým.... V této fázi utkání se jako správný kapitán předvedl Ondra Drábek, který makal, góly střílel a na další přihrával. Líbil se i Ondra Černý, který k výbornému plnění obranné činnosti přidal i pár branek a opět tak prokázal své kvality. A jelikož to byl poslední zápas sezóny, chtěl bych poděkovat všem hráčům za snahu a rodičům za podporu.

Branky : Drábek 7, Černý 4, Lipenský 3, Hronek
Sestava : A. Pumr - Černý, Hronek, D. Pumr - Drábek, Lipenský ( ve druhém poločase chytal Pumr David a Adam šel hrát do pole )

P. Siska, trenér