Úvodní stránka Fotogalerie KontaktProsinec 17 2018 15:09:00

Třebeš - Předměřice 3:1 (1:0)
Mladší žáciPrvní jarní mistrvoský zápas jsme sehráli netradičně v týdnu a to ve středu 26.3. Zápas se odehrával s mnoha nepřesnostmi na obouch stranách a fotbal to nebyl moc koukatelný. Skoro celý zápas se odehrával mezi oběma vápny. V prvním poločase jsme jednou při rohu zaspali a soupeř nás zaslouženě potrestal. Do kabin jsme odcházeli se ztrátou 1:0, ale věřili jsme, že to dokážeme otočit. Do druhé půle jsme nastroupili s větším nasazením a bojovností a to se nám také vyplatilo. Zaslouženě jsme srovnali vývoj zápasu na 1:1. Po této trefě, když jsme si začali myslet na vítězství jsme zapomněli bránit. Soupeř si z nás doslova udělal kužele a několika přesnými narážečkami se dostal k finální střele - 2:1. Po té nám již nezbývalo nic jinéhe, než se vrhnout do útočení. Šance jsme si také vytvořili ale nedokázali je dotáhnout do úspěšného konce. Soupeř ke konci přidal třetí a konečnou branku - 3:1. Zápas jsme si prohráli sami. Udělali jsme 3 chyby a soupeř je všechny potrestal. Věřím, že tahle porážka nás dostane zpátky na zem a začneme poctivě trénovat a makat. Aby jsme dosáhli cíle, který jsme si dali před začátkem sezóny. A to je titul.

Sestava:
Štosek - Nosek, Novotný - Košata, Doležal, Šimůnek (c), Koubalík - Satranský