Úvodní stránka Fotogalerie KontaktProsinec 17 2018 16:12:34

Lovčice – Předměřice 2:4 (1:1)
Mladší žáciTento tým je zatím pro nás překvapení v nové sezóně a z jejich výsledků jsme měli respekt. A měli jsme ho oprávněný. Do utkání jsme šli s pár změnami v rozestavení, ale ty se nám málem vymstili. Během úvodních 10 minut jsme soupeři dovolili jít do tří 100% šancí a jen díky výtečným zákrokům našeho gólmana jsme neinkasovali. Proto jsme museli šáhnout ke změně ve středu hřiště a vrátili jsme rozestavení do takové podoby, jako jsme měli v minulých zápasech. Když už se zdálo, že jsme se probrali ze špatného startu, tak jsme smolně inkasovali. Při chybném odkopu brankáře jsme dostali zbytečný gól. To nás opět srazilo dolů. Naštěstí pro nás, jsme do konce poločasu srovnali a do kabin šli s plichtou 1:1. V první půlce nás také probudil pozdní příjezd Pepi Košaty, který svým herním stylem zápas jednoznačně oživil. V poločase jsme si řekli pár věcí, které jsme chtěli aplikovat na hřišti. To se nám povedlo. Hru jsme zjednodušili, začali jsme si více nahrávat a začali jsme se dostávat do zakončení. Vstřelili jsme 2 branky a měli jsme opět pocit, že už se nemůže nic stát. Tím jsme si zápas již poněkolikáté v sezóně zkomplikovali. Dostali jsme branku po rohu a opět jsme byli nervózní. Naštěstí jsme utkání zvládli a ke konci zápasu jsme přidali 4 branku. Když se zamyslím, tak jsme za celý zápas měli minimálně 15 rohů a dali jsme z nich pouze jeden gól. To je první věc, kterou budeme muset zlepšit. Další věcí na kterou se budeme muset zaměřit jsou samostatné úniky na gólmana. Dnes jsme opět měli 4 takové průniky a bohužel z toho nebyla ani jedna branka. Do dalších zápasů budeme muset ještě hodně pracovat na našich slabinách, ale věříme, že se nám to podaří.

Sestava:
Mrkvička – Nosek, Novotný – Šimůnek©, Doležal, Satranský, Drábek – Šolc