Úvodní stránka Fotogalerie KontaktDuben 13 2021 09:00:18 
 
Muži
Rozpis utkání
Výpis novinek
Soupiska
Tabulka střelců
Dorost
Rozpis utkání
Výpis novinek
Soupiska
Žáci
Starší žáci
Rozpis utkání
Výpis novinek
Soupiska

Mladší žáci
Rozpis utkání
Výpis novinek
Soupiska
Tabulka střelců
Přípravka
Starší přípravka
Rozpis utkání
Výpis novinek
Soupiska
Tabulka střelců

Mladší přípravka
Rozpis turnajů
Výpis novinek
Nástěnka
Musíte být přihlášen/a, aby jste mohl/a přidat zprávu.

LubosPonikelsky
17/03/2014 14:59
Ve čtvrtek 20.3 hrají Ml.žáci přátelské utkání v sousední Hořiněvsi sraz v 16:00 - začátek zápasu začíná v 16:30.

LubosPonikelsky
15/03/2014 14:22
V neděli 16.3 od 14:30 hraje náše "A" mužstvo v Dohalicich.

Turnaj Stěžery 30.8.
Mladší žáciByly to první zápasy v nové sezóně a my jsme si chtěli vyzkoušet jak jsme na tom. Tetno turnaj byl velmi dobře poskládám s velmi kvalitními soupeři. Turnaje se zúčastnili tyto mužstva: Předměřice, Roudnice/Lhota, Třebeš dívky, Třebeš B, Hořiněves, FC HK dívky, Stěžery. Proto nám zas až tolik nezáleželo na umístění, ale chtěli jsme si zahrát hezký, kombinační fotbal. Což si myslíme, že v některých momentech se nám to povedlo. Sice ze začátku to nebyly nijak úžasné zápasy, ale s postupem odehraných minut jsme se zlepšovali a obsadili zasloužené 3 místo.
První zápas připomínal kopanou než nějaký hezký fotbal. Mohl za to částečně terén, ale i nepřesnosti na obou stranách. Sice jsme po celé utkání byli lepší na hřišti, tak jsme to nedokázali zúžitkovat. Ale nakonec jsme měli trochu štěstí a při přímém kopu, si soupeř vstřelil vlastní branku. Roudnice/Lhota - Předměřice 0:1
Druhý zápas jsme sehráli s dívkami z Třebše a po celé utkání jsme byli lepším týmem. Tento zápas už připomínal pohledný fotbal a byli jsme s naším výkonem spokojení. Jen nás mrzela koncovka, ale i tak jsme zaslouženě vyhráli. Předměřice - Třebeš dívky 2:0.
Třetí zápas jsme sehráli taktéž s Třebší, ale s chlapci. Utkáni z naší strany bylo už fotbalové a také na jednu branku jako to bylo v minulém zápase. Opět nás srážela střelecká nemohoucnost, ale i v tomto utkání nás to nemrzelo.
Předměřice - Třebeš B 3:0.
Čtvrtý zápas nás už čekal kvalitnější protivník. A to soupeř z Hořiněvse. Celé utkání bylo velmi vyrovnané a nabídlo bojovný fotbal z obou stran. Na soupeři byla znát značná únava, protože hráli celý turnaj s jedním hráčem na střídání a to jsme chtěli využít. Bohužel právě v tomto utkání nás srazila naše nemohoucnot v zakončení a soupeř z ojidinělého útoku vstřelil jedinný gól utkání. Tento zápas jsme si prohráli sami a soupeř šťastně vyhrál.
Předměřice - Hoříněves 0:1.
Pátý zápas jsme nastoupili proti dívkám z Hradce Králové. Ale musím říct, že většina hráček připomínali spíš dorostenky, než hráčky žákovského věku. Také už od začátku jsme poznali, že hráčky nebudou hrát v rukavičkách a několik nešetrnýmy zákroky nás značně pokopali. Díky tomuto důrazu jsme se jich zalekly a dívky vstřelili v pohodlném tempu 3 branky do poločasu. Do druhé půle jsme chtěli nastoupit také důrazně jako dvíky a to se nám podařilo. Sice to vyvolalo celkem nepokoje převážně na straně maminek a tatínků, jenže nešlo jinak. Museli jsme také ukázat, že umíme přtvrdit. To holky zaskočilo a ve druhé půli jsme je přehrávali a zaslouženě snížili po krásně kombinaci. Bohužel to bylo už vše a zápas tak skončil. FC HK dívky - Předměřice 3:1
Šestý a poslední zápas jsme sehráli s domácími Stěžery. Na celém mančaftu už byla znát únava, ale chtěli jsme ještě poslední zápas vyhrát, aby jsme odjížděli s výhrou nakonec. To se nám také povedlo, v pohodlném tempu jsem vedli 2:0 a ke konci zápasu jsme již udělali některé přeskupení, aby si hráči vyzkoušeli i jiné posty. To se nám trošku vymstilo a soupeř snížil, jenže už víc se nestalo. Stěžery - Přdměřice 1:2.
Absolvovali jsme velmi kvalitní turnaj na začátek sezóny a s celkovým dojmem jsme spokojení. Mohli jsme vidět několik hezkých akcí. Myslíme si, že to byla kvalitní zkouška před novou sezónou a toto umístění bude odrazovým můstkem do začínající sezóny.

Zápasy:
Roudnice/Lhota - Předměřice 0:1 (vlatní)
Předměřice - Třebeš dívky 2:0 (Souček, Košata)
Předměřice - Třebeš B 3:0 (Doležal 2, Košata)
Předměřice - Hoříněves 0:1
FC HK dívky - Předměřice 3:1 (Souček)
Stěžery - Přdměřice 1:2. (Nosek, Košata)

Sestava:
Souček M - Šolc, Nosek, Novotný - Košata, Doležal, Souček L. - Mrvkička (c)
Střídali: Štosek, Svoboda, Drábek, Satranský

Konečné pořadí:
FC Hradec dívky 2. Hořiněves, 3. Předměřice, 4. Roudnice, 5. Stěžery, 6. Třebeš, 7. Třebeš dívky
Komentáře
Žádný komentář ještě nebyl přidán. Buďte první, kdo přidá komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.
Hodnocení
Musíte být přihlášen, aby jste mohl/a hodnotit.

Prosím přihlaste se anebo se zaregistrujte.

Žádné hodnocení ještě nebylo zaznamenáno.
Facebook
Nově nás najdete i na Facebooku
Naši partneři

Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Zaregistrujte se.

Zapomněl/a jste heslo?
Nechte si poslat nové.
Kdo je Online
Hosté Online: 1
Žádný člen není online

Registrovaní členové: 33
Neaktivovaní členové: 520
Nejnovější člen: Michal Kekelak
 

1351230 Návštěv

Powered by v6.01.13 © 2003-2005 | Original Theme by: Dustin Baccetti : DAJ Blue Theme Ported and Modified for PHP-Fusion by: