Úvodní stránka Fotogalerie KontaktProsinec 17 2018 15:17:08

Turnaj Stěžery 30.8.
Mladší žáciByly to první zápasy v nové sezóně a my jsme si chtěli vyzkoušet jak jsme na tom. Tetno turnaj byl velmi dobře poskládám s velmi kvalitními soupeři. Turnaje se zúčastnili tyto mužstva: Předměřice, Roudnice/Lhota, Třebeš dívky, Třebeš B, Hořiněves, FC HK dívky, Stěžery. Proto nám zas až tolik nezáleželo na umístění, ale chtěli jsme si zahrát hezký, kombinační fotbal. Což si myslíme, že v některých momentech se nám to povedlo. Sice ze začátku to nebyly nijak úžasné zápasy, ale s postupem odehraných minut jsme se zlepšovali a obsadili zasloužené 3 místo.
První zápas připomínal kopanou než nějaký hezký fotbal. Mohl za to částečně terén, ale i nepřesnosti na obou stranách. Sice jsme po celé utkání byli lepší na hřišti, tak jsme to nedokázali zúžitkovat. Ale nakonec jsme měli trochu štěstí a při přímém kopu, si soupeř vstřelil vlastní branku. Roudnice/Lhota - Předměřice 0:1
Druhý zápas jsme sehráli s dívkami z Třebše a po celé utkání jsme byli lepším týmem. Tento zápas už připomínal pohledný fotbal a byli jsme s naším výkonem spokojení. Jen nás mrzela koncovka, ale i tak jsme zaslouženě vyhráli. Předměřice - Třebeš dívky 2:0.
Třetí zápas jsme sehráli taktéž s Třebší, ale s chlapci. Utkáni z naší strany bylo už fotbalové a také na jednu branku jako to bylo v minulém zápase. Opět nás srážela střelecká nemohoucnost, ale i v tomto utkání nás to nemrzelo.
Předměřice - Třebeš B 3:0.
Čtvrtý zápas nás už čekal kvalitnější protivník. A to soupeř z Hořiněvse. Celé utkání bylo velmi vyrovnané a nabídlo bojovný fotbal z obou stran. Na soupeři byla znát značná únava, protože hráli celý turnaj s jedním hráčem na střídání a to jsme chtěli využít. Bohužel právě v tomto utkání nás srazila naše nemohoucnot v zakončení a soupeř z ojidinělého útoku vstřelil jedinný gól utkání. Tento zápas jsme si prohráli sami a soupeř šťastně vyhrál.
Předměřice - Hoříněves 0:1.
Pátý zápas jsme nastoupili proti dívkám z Hradce Králové. Ale musím říct, že většina hráček připomínali spíš dorostenky, než hráčky žákovského věku. Také už od začátku jsme poznali, že hráčky nebudou hrát v rukavičkách a několik nešetrnýmy zákroky nás značně pokopali. Díky tomuto důrazu jsme se jich zalekly a dívky vstřelili v pohodlném tempu 3 branky do poločasu. Do druhé půle jsme chtěli nastoupit také důrazně jako dvíky a to se nám podařilo. Sice to vyvolalo celkem nepokoje převážně na straně maminek a tatínků, jenže nešlo jinak. Museli jsme také ukázat, že umíme přtvrdit. To holky zaskočilo a ve druhé půli jsme je přehrávali a zaslouženě snížili po krásně kombinaci. Bohužel to bylo už vše a zápas tak skončil. FC HK dívky - Předměřice 3:1
Šestý a poslední zápas jsme sehráli s domácími Stěžery. Na celém mančaftu už byla znát únava, ale chtěli jsme ještě poslední zápas vyhrát, aby jsme odjížděli s výhrou nakonec. To se nám také povedlo, v pohodlném tempu jsem vedli 2:0 a ke konci zápasu jsme již udělali některé přeskupení, aby si hráči vyzkoušeli i jiné posty. To se nám trošku vymstilo a soupeř snížil, jenže už víc se nestalo. Stěžery - Přdměřice 1:2.
Absolvovali jsme velmi kvalitní turnaj na začátek sezóny a s celkovým dojmem jsme spokojení. Mohli jsme vidět několik hezkých akcí. Myslíme si, že to byla kvalitní zkouška před novou sezónou a toto umístění bude odrazovým můstkem do začínající sezóny.

Zápasy:
Roudnice/Lhota - Předměřice 0:1 (vlatní)
Předměřice - Třebeš dívky 2:0 (Souček, Košata)
Předměřice - Třebeš B 3:0 (Doležal 2, Košata)
Předměřice - Hoříněves 0:1
FC HK dívky - Předměřice 3:1 (Souček)
Stěžery - Přdměřice 1:2. (Nosek, Košata)

Sestava:
Souček M - Šolc, Nosek, Novotný - Košata, Doležal, Souček L. - Mrvkička (c)
Střídali: Štosek, Svoboda, Drábek, Satranský

Konečné pořadí:
FC Hradec dívky 2. Hořiněves, 3. Předměřice, 4. Roudnice, 5. Stěžery, 6. Třebeš, 7. Třebeš dívky