Úvodní stránka Fotogalerie KontaktProsinec 17 2018 15:56:22

Předměřice – Hořiněves 3:0 (2:0)
Mladší žáciČekal nás zatím nejtěžší soupeř se kterým jsme se na podzim utkali. Proto jsme měli z tohoto zápasu respekt, ale do zápasu se nám neuvěřitelně podařilo vlétnout. Ještě pár minut před utkáním jsme měli problém sestavit alespoň základní 7-mičku hráčů. Naštěstí zbylí hráči, kteří měli dorazit, tak přišli v samý začátek zápasu a my jsme mohli nastoupit do utkání. A začali jsme velmi nebezpečně. Během úvodních 10 minut jsme soupeře zatlačili před jejich branku a vytvářeli jsme si jednu velkou šanci za druhou. Naštěstí pro soupeře jsme je nevyužili, ale i tak hosté byli velmi překvapení až otřesení naším důrazem, napadáním a čtením hry. Do poločasu jsme vstřelili 2 branky, ale Hořiněves mohla být, že to nebylo o několik víc. V pauze jsme si potřebovali oddechnout, protože celý zápas jsme hráli jen s 1 hráčem na lavičce a při velmi vysokém tempu z naší strany v prvním poločase nám mohli záhy dojít síly. Naštěstí se to tak nestalo a během druhé půle jsme svůj náskok udrželi a zároveň přidali ještě jednu branku. Opět se nám podařilo přehodit brankáře z více jak 20 metrů (Mrkvička). Sice v druhé půli hosté se osmělili a trochu nás zatlačili, přesto jim to nepomohlo ke změně vývoje utkání. Dostali se do 2 nebezpečných standartních situací těsně před naším vápnem, ale skvělá obrana s velmi pozorným gólmanem byla proti jakýmkoliv nepříjemnostem. Ke konci nám již docházeli trochu síly, ale i tak jsme soupeře dokázali držet daleko od naší branky. Tento zápas patřil z naší strany mezi nejlepší utkání, které jsme kdy sehráli. Dokázali jsme si, že dokážeme důrazem, napadáním a kvalitním pojetím hry přehrát pro nás silného soupeře z Hořiněvse. Pokud navážeme i v dalších zápasech na tento výkon, tak nemáme obavy před žádným soupeřem.

Sestava:
Štosek – Šolc, Nosek, Novotný – Souček M., Košata ©, Souček L., Mrkvička