Úvodní stránka Fotogalerie KontaktProsinec 17 2018 16:14:45

Předměřice - Třebeš B 5:0 (2:0)
Mladší žáciNicméně soupeř přijel opravdu s B-týmem a to bylo vidět už od první minuty. Kdy jsme Třebeš doslova zamkly na před jejich brankou a nedovolili jsme jim vůbec hrát jejich fotbal. Osvobozovali se jedině dlouhými nakopávanými balony na rychlého útočníka. Ale i to jsme si dokázali pohlídat. První branku jsme sice dali až někdy v 15 minutě, ale průběh zápasu jsme měli pod kontrolou. Do poločasu jsme vstřelili ještě jednu branku a do kabin jsme šli s herní převahou, ale s malým skóre 2:0. V kabině jsme kluky dále nabádali, aby hráli svoji hru a čekali na další šance, které také přišli. Druhá půlka se odehrávala ve stejném stylu jako první a my jsme přidali další 3 branky. Fotbalový výkon nás velmi potěšil, podařilo se nám soupeře zatlačit před jejich branku, kde bránili v 6 lidech na vápně. Takže tam nebylo moc místa ke kombinaci. Proto je také výsledek 5:0 ještě příznivý pro soupeře. Z tohoto zápasu si musíme vzít do dalších kol touhu hrát a soupeře k ničemu nepustit, jako se nám to povedlo teď. Příští kolo k nám přijedou FC „ženy“ , to bude daleko jiný zápas, ale pevně věříme, že si s nimi dokážeme poradit a holky porazit. Pochvalu zaslouží 4-gólý Joska Košata, který se nám vrátil z ligy a pěkně se uvedl a té starší elév, který s námi poprvé hrál Filip Bleha. Samozřejmě musíme pochválit i zbytek týmu, který dnes předvedl opravdu hezký fotbal.
Sestava:
Štosek – Doležal, Nosek, Novotný – Staranský, Košata ©, Souček – Mrkvička