Úvodní stránka Fotogalerie KontaktLeden 19 2019 14:13:14

Předměřice n/L - Nový HK 3:2 ( 2:1 )
Muži "A"A tým vstoupil do nové sezóny pravou nohou, když v předkole poháru hejtmana královéhradeckého kraje vyřadil na domácí půdě účastníka 1.A třídy, FC Nový Hradec Králové.
Neděle 31.7.2016, 17:30
Předměřice n/L - Nový HK 3:2 ( 2:1 )
Branky: 7. Štěpán Pekáč, 17. vlastní Karola, 68. Josef Bouček ml. - 28. a 88. Jiří Bendig
Rozhodčí: Říha - Slavíček, Ludvík
Bez karet
Sestavy:
PŘEDMĚŘICE: Kekelák - L. Ponikelský, Hronek, Zeman, Jiroušek - Bezvoda, Paizker, J. Bareš (K), T. Ponikelský - Pekáč, Bouček ml. (Bouček st., Hosman, Pšenička, Nasandelger)
NOVÝ HK: Ráliš - Bonhard, David (K), Kaplan, Karola, Lang, Bendig J., Sajvera, Rakaš, Bendig G., Přiklopil (Hataš, Berger)
Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně a odměnou nám byla vedoucí branka již v 7. minutě, kdy se skvělou střelou k tyči prosadil Pekáč - 1:0. I nadále jsme udávali tempo hry a drželi míč na kopačkách. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, agilní Štěpán Bezvoda potáhl míč po křídle, jeho centr netrefil hostující bek ideálně a přehodil vlastního brankáře - 2:0. Hosté se do 28. minuty prakticky nedostali k ohrožení naší branky. Tuto možnost jim bohužel přinesla až hrubice v zadních řadách při rozehrávce na velkém vápně, hosté si v situaci dva na jednoho počínali zkušeně a Jiří Bendig snížil na 2:1. Tato branka hosty nakopla a hra se vyrovnala, zbytek poločasu se odehrával ve znamení soubojů o míč mezi vápny, ale i tak jsme si vypracovali dvě až tři slušné příležitosti, bohužel bez efektu.
Do druhé půle jsme vstoupili s touhou rozhodnout utkání a šance k tomu byly, bohužel už v jarní části soutěže jsme divákům ukázali, co je možné nedat a ani tentokrát jsme nemířili přesně. V 60. minutě všem přítomným zatrnulo, když se nedohodli Hronek s Kekelákem a domácí stoper obhodil vlastního brankáře, stáli při nás všichni svatí a míč skončil na tyči naší svatyně. Ukázat nám, jak na to, musel až nejmladší muž na hřišti Josef Bouček ml., který dostal krásný pas do ulice v 68. minutě od kapitána Jana Bareše a svůj únik zakončil chladnokrevně pod nohou vybíhající brankáře - 3:1.
Hosté se snažili utkání zkorigovat, ale obrana pracovala spolehlivě, až na malou výjimku v 88. minutě, kdy se po lajně prodral hostující hráč a přesným pasem našel na malém vápně zcela volného Jiřího Bendiga, který druhou brankou v utkání upravil na konečných 3:2.
V dalším kole nám los přisoudil Polici nad Metují. Bohužel k utkání musíme zajíždět ven již tuto sobotu 6.8.2016, začínáme v 17:00. Vítěze tohoto střetnutí čeká souboj s úspěšnějším celkem v duelu Opočno - Jaroměř.