Úvodní stránka Fotogalerie KontaktListopad 13 2018 02:09:22

Předměřice - Černíkovice 6:3 ( 1:3 )
Muži "A"JAKO 1.B třída, skupina B, 1. kolo

Předměřice - Černíkovice 6:3 ( 1:3 )
Branky: 24. Frank, 55. Hronek, 59. Bareš J., 62., 70. a 76. Bouček ml. - 10. Hanuš D., 35. Hanuš J., Jedlinský Jan
Rozhodčí: Soukup - Medlík, Šotek, Delegát: Židík
ŽK: Frank, Hronek - Jedlinský Jakub

Sestavy:
PŘEDMĚŘICE: Kekelák - Hronek, Vyleťal, Lejp (68.Hlavatý), L. Ponikelský - Paizker (37. Bouček ml.), J. Bareš (K), Šmarda, T. Ponikelský - Frank (83. E. Bareš), Strakatý (61. Jiroušek)

ČERNÍKOVICE: Víteček (K) - Hanyk (66. Pacák), Hanka, Stodůlka, Holoubek, Jedlinský Jan, Jedlinský Jakub, Hanuš D., Hanuš J., Pajor (74. Pavel), Vašata (81. Šimerda)

Katastrofálnější vstup do sezóny si snad ani nejde lépe vymyslet. Od prvních minut nám hostující hráči dělali problémy pohybem a rychlými brejkovými situacemi. V 10. minutě se jim naskytla již třetí taková možnost a hostující David Hanuš se už nemýlil - 0:1. Nám se nedařilo zcela nic, kombinace končily nepřestnostmi a přihrávky většinou nenašly adresáta. Recept našel ve 24. minutě až kanonýr Richard Frank, který si navedl míč a krásná střela levačkou zpoza šestnáctky se odrazila od břevna za pravou tyč - 1:1. Hned první branka našeho celku se stala aspirantem na nejkrásnější branku sezóny. Ponaučení jsme si ovšem nevzali a po další ztrátě ve středu hřiště nás hosté přečíslili, v pokutovém území si počínali zkušeně a Jakub Hanuš přesnou střelou na zadní tyč překonal Kekeláka - 1:2. Ve 37. minutě vystřídal Paizkera Josef Bouček ml. ke kterému se ještě později dostaneme. Jako přes kopírák to bylo ve 41. minutě, hosté se dostali lacině do vápna a tentokrát se Jedlinský trefil přesně na přední tyč domácí branky - 1:3. Do druhé půle bylo v kabině o čem mluvit.

Do druhé půle jsme vletěli, jako uragán a soupeř zažil nevídaný kolotoč. Z úvodního tlaku jsme těžili v 55. minutě, když jsme získali výhodu rohového kopu, který zahrál milimetrově Tomáš Ponikelský na hlavu Aleše Hronka a ten hlavou snížil na 2:3. Soupeři jsme prakticky po rozehrání sebrali míč a vybojovali jsme výhodu přímého kopu a Michal Šmarda jen těsně minul levou tyč branky hostí. V 59. minutě vzal vyrovnání na svá bedra kapitán Jan Bareš, který si skvěle zpracoval přihrávku a levačkou trefil z hranice pokutového puntíku přesně k pravé tyči - 3:3. Další facka pro hosty přišla za tři minuty, Michal Šmarda skvěle našel rozbíhajícího se Josefa Boučka mladšího a ten i když z těžkého úhlu, prostřelil brankáře mezi rukou a nohou - 4:3. V 70. minutě opět po ose Šmarda - Bouček ml. zvyšujeme na 5:3, když si Pepa opět poradil s brejkovou situací, přehodil brankáře a rozjetí fanoušci Předměřic byli v euforii stejně, jako celý tým. Hosté v druhé půli zahrozili až v 74. minutě, když se z úhlu řítil sám na branku hráč hostí, ale jeho pokus zastavil pohotovým zákrokem Kekelák. Dámy a pánové v 76. minutě centruje do vápna Hronek a zcela volný Josef Bouček mladší hlavou uzavírá hattrick a také skóre zápasu na 6:3. Náš sedmnáctiletý talent potřeboval na čistý hattrick 14 minut, aby rozhodl utkání 1. kola. V závěru utkání ještě mohli hosté snížit, ale brejkovou situaci vyřešil včasným vyběhnutím Kekelák.

Po exceletním představení ve druhé půli zaslouženě bereme tři body, ale první půle pro nás byla varováním pro příští zápasy.