Úvodní stránka Fotogalerie Kontaktčervenec 19 2019 14:59:49

Police n. M. - Předměřice n. L. 7:0 ( 4:0 )
Muži "A"1.B třída, skupina B, 4. kolo, Neděle 4.9.2016, 17:00

POLICE - PŘEDMĚŘICE 7:0 ( 4:0 )
Branky:11. a 16. Valtera, 36. a 56. Klapkovský, 40. Semerák, 59. a 73. Jandík

ŽK: 25. Voborník, 87. Hronek
Rozhodčí: Špaček - Filip, Kos

Sestavy:
POLICE: Bouška - Semerák (81. Hlávka), Kudláček, Šprinc (46. Šnábl), Jandík, Valtera (67. Sivak), Kollert (K), Klapkovský, Vik, Mucha T. (46. Mucha J.), Rieger (46. Bergmann)

PŘEDMĚŘICE: Kekelák - Ponikelský L., Lejp (22. Bouček st., 82. Pšenička), Vyleťal, Hronek - Ponikelský T., Voborník (K), Strakatý, Paizker, Bouček ml., Samek (76. Hosman)

KOMENTÁŘ:
Vzhledem k pohárovým zkušenostem měsíc zpět, jsme věděli, co nás čeká za soupeře a důkladně jsme se na to připravovali. Bohužel jsme museli udělat nucené změny v sestavě a na utkání odcestovalo pouze torzo věrných a statečných. Police od prvních minut diktovala tempo hry a bylo jen otázkou času, co náš blok vydrží.
Bohužel domácí se do nás pustili, jako velká voda a první branka padla již v 11. minutě, kdy nás domácí po autovém vhazováním vykombinovali naprosto školáckým způsobem a Valtera z výhodné pozice střelou z voleje na zadní tyč nedává našemu brankáři šanci – 1:0. Definitivní rezignace přišla v 16. minutě, kdy jsme mohli vidět nádherný křížný pas za obranu, míč si zpracoval Valtera a řítil se sám na Kekeláka, trefuje přesně k tyči – 2:0. Na našich hráčích bylo vidět, že nevědí, kam dřív skočit, Police výborně kombinovala, měla rychlost a my jsme i přesto směle vyráželi dopředu a zkoušeli najít v dobře organizované hře skulinku. Ve 36. minutě nás hosté dostali pod obrovský tlak, míče se ve zmatku chopil Klapkovský, udělal si prostor v okolí pokutového puntíku a neskutečnou bombou div, že neprotrhl síť – 3:0. Ve 40. minutě jsme měli možnost vidět jeden z mnoha přesných pasů skvěle hrajícího Jandíka, který našel rozbíhajícího se Semeráka a ten postupoval sám na Kekeláka, nasadil mu housle a bylo 4:0. O dvě minuty později mohlo být ještě hůře, Jandík opět posílá míč za obranu, přebírá ho T. Mucha a z úhlu se pokouší zvýšit, ale Kekelák je proti.

Druhý poločas domácí vystřídali tři hráče, ale nebylo to vůbec znát. I nadále jsme tahali za kratší konec. Stejně, jako v první půli, jsme i ve druhé drželi krok 11. minut. V 56. minutě přidává další branku opět Klapkovský po krásné akci Jandíka a J. Muchy. 59. minuta, akce na jeden až dva doteky domácího mužstva, rozhozená obrana hostí a zcela trestuhodně volný zkušený mazák Jandík – 6:0. V 73. minutě přichází třešnička na sedmipatrovém dortu domácích, Klapkovský nezištně nechává Jandíkovi, ten obchází našeho obránce, dělá kličku brankáři a do prázdné branky zvyšuje na konečných a zničujících 7:0. Početná divácká kulisa hnala své oblíbence za pověstnou „desítkou,“ ale naštěstí domácí již další branku nepřidali.(Pozn. V zápise uvedeno 130 diváků, už na oko bylo zřejmé, že návštěva byla mnohem vyšší.) My jsme zaznamenali první a jedinou vážnější střelu na branku v 84. minutě, bohužel bez efektu.

Domácím gratulujeme k zaslouženému vítězství, a pokud jsme nechali v Polici dobrý dojem při poháru, tak tentokrát již nikoliv. Omlouváme se všem fanouškům, kteří vážili do Police cestu a děkujeme všem hráčům, kteří na utkání odcestovali.