Úvodní stránka Fotogalerie KontaktListopad 22 2019 14:40:45

Předměřice - Albrechtice 2:0 ( 1:0 )
Muži "A"5. kolo, 1.B třída, skupina B, sobota 10.9.2016, 17:00

Předměřice - Albrechtice 2:0 ( 1:0 )
Branky: 9. a 65. Frank

ŽK: 40. Pekáč, 65. T. Ponikelský - 20. Velíšek, 40. Hořínek, 65. Sršeň
Rozhodčí: Stejskal - Medlík, Hron

Sestavy:
PŘEDMĚŘICE: Švehlík - Zeman, Pekáč, Vyleťal, L. Ponikelský - T. Ponikelský (83. Polanský), Paizker, J. Bareš (K), Bouček ml. (87. Hosman) - Frank (78. E. Bareš), Strakatý

ALBRECHTICE: Králík - Jedlička, Barták (71. Chvojan), Velíšek O., Velíšek L., Jaroš, Janeček (79. Sychra), Hořínek (K), Duha, Sršeň

Komentář: Po debaklu v Polici bylo potřeba na všechno rychle zapomenout a soustředit se již na domácí utkání s Albrechticemi. Bohužel na seznam zraněných k Bezvodovi či Jirouškovi přibyl opět Lejp a také brankář Kekelák. Den před zápasem se nám podařilo přivést brankáře Švehlíka ze Stěžer, který si hned odbyl svou premiéru.

Po úvodním oťukávání se k první střele dostává Frank, z větší vzdálenosti neuspěl. V 9. minutě s chutí hrající Frank hledá přihrávkou Boučka ml., bohužel Pepíno se nachází v ofsajdu, což výborně vyhodnotil přihrávající Frank, přihrávku si sám doběhl a přesnou střelou otevírá skóre utkání – 1:0.
O minutu později zakládá akci opět Richard Frank, Tomáš Ponikelský táhne míč po lajně a vymýšlí pěknou zpětnou přihrávku, kterou z první střílí Jan Bareš, bohužel vedle. Další obrovská šance, když se na branku řítil sám Strakatý, ale trefuje pouze hostujícího brankáře. V těchto momentech jsme měli drtivý tlak a jednu šanci za druhou. Po krásné přihrávce Franka se do stoprocentní šance dostává kapitán Jan Bareš, ale trestuhodně překopává branku. Ve 41. minutě se k prvnímu ohrožení naší branky dostávají hosté. Trestný kop ze slibné pozice, ale skvělým zákrokem likviduje Švehlík, který o chvilku později řeší další ošemetnou situaci včasným vyběhnutím. V poslední minutě první půle jsme mohli soupeři poslat gól do kabin, ale při hostech stálo štěstí. Po nadýchaném centru Tomáše Ponikelského trefuje Jan Bareš hlavou břevno, nádherná akce.

Hned v úvodu druhé půle soupeře přehráváme a do slibné šance do dostává Zeman, jeho pokus na poslední chvíli blokuje obránce. V 50. minutě přebral dlouhý pas výborně hrající Tomáš Ponikelský, v pokutovém území dělá kličku poslednímu obránci a ten ho posílá pořádnou kosou k zemi – penalta. Té se ujímá zkušený matador Ríša Frank, bohužel jeho přízemní střelu k pravé tyči brankář vystihl a chytá. Další šance na sebe nenechala dlouho čekat, po centru Zemana byl v dobré pozici Paizker, ale hlavou minul. Poté jsme zaspali a úplně osamocený hostující Duha hlavičkuje z dobré pozice těsně nad. V 65. minutě se krásně uvolnil Jan Bareš, který zvedl hlavu a našel lépe postaveného Franka, který prostřeluje brankáře Králíka a zvyšuje na 2:0. Hned vzápětí usínáme opět na vavřínech dvougólového vedení a necháváme hosty vystřelit za hranicí vápna a zvoní tyč domácí branky, k dorážce se opět dostávají Albrechtice a nadýchaný oblouček netrefuje ideálně zcela volný Barták a míjí branku. V 72. minutě opět vytasil růžky Strakatý, krásně přebral těžký míč a běží sám na bránu, obhazuje brankáře a těsně míjí branku, obrovská smůl a Strakáče v tomto utkání. V 80. minutě opět Strakatý přebírá dlouhý míč z obrany a řítí se sám na brankáře, zkuste hádat….trefuje ho a z následné dorážky šajtlí na zadní tyč branku míjí. V závěru utkání se již žádný z týmů neprosazuje, hosté se soustředí na hádání s pomezním AR1 Medlíkem a domácí kontrolují zápas.

Bereme zasloužené tři body, ale mrzí zahozené šance, stav utkání mohl být mnohem vyšší, doufejme, že jsme si branky schovali do Vamberka.