Úvodní stránka Fotogalerie KontaktListopad 15 2019 19:48:46

Předměřice - Úpice/Žacléř 6:2 ( 4:1 )
DorostKrajská soutěž dorostu U 19, 5. kolo, 12.9.2016, 17:00

Předměřice - Úpice/Žacléř 6:2 ( 4:1 )
Branky: 3. Šimůnek, 16. Nasandelger, 11., 32., 80. a 84. Branda - 23. Vlček, 65. Romančák

ŽK: 58. Štěpánek
Rozhodčí: Luboš Říha

Sestavy:
PŘEDMĚŘICE: Horáček (46. Štosek) - Špriňar (49. Souček), Branda, Mrkvička, Bouček (K),Nasandelger, Novotný (46. Nosek), Koubalík (76. Souček), Polanský (84. Hovad), Šolc, Šimůnek (55. Satranský)

Trenér: Luboš Ponikelský

ÚPICE/ŽACLÉŘ: Gottwald - Jadrný, Hošek T. (46. Novotný), Vlček, Schneider, Kábele (K), Hrubý (46. Hošek R.), Štěpánek, Romančák J., Novotný (66. Romančák L.), Pančík

Trenér: Bohumil Kafka

KOMENTÁŘ: Lukáš Mrkvička, vedoucí týmu

Ke svému druhému domácímu utkání jsme přivítali spojený tým z Úpice a Žacléře. Poprvé v sezóně se nám sešel kompletní tým a bylo to také znát. Jenom stačil pohled na lavičku, kde jsme měli připraveno 6 náhradníků.

Úvod zápasu nám vyšel nadmíru dobře. Již z naší úvodní rozehrávky jsme se dostali k nebezpečné akci, kde jen tak tak zasáhla hostující obrana. Už ve 3. minutě jsme se dostali do zaslouženého vedení, kdy aktivní Koubalík zacentroval z pravé strany a na zadní tyči našel osamoceného Šimůnka, který si hlavou poradil a brzy jsme vedli. I v dalších minutách jsme soupeře drželi v těsném zámku a zatlačili jsme ho k vlastní brance. Výsledek našeho tlaku byly dvě slepené branky v 11. a 16. minutě, kdy branky vstřelili nejdříve nezastavitelný Branda (dnešní zápas 4 branky) a dobře hrající Nasa, který nastoupil poprvé na stoperu, Nasa prošel skrz střed hřiště a přesně zakončil. Poté jsme měli menší výpadek, kdy se hosté poprvé dostali k naší brance a už bylo nebezpečno. Ve 23. minutě soupeř snížil a vypadalo to, že by se zápasem chtěl ještě něco udělat. Naštěstí ve 32. minutě opět úřadoval Branda, kdy po perfektní kolmici od Mrkvičky se dokázal vyhnout bránícímu hráči a pohodlně vstřelil svůj druhý gól. Do konce poločasu jsme měli také nějaké příležitosti, ale ty se nám již nepodařilo proměnit. Poločas pro nás byl tedy příjemný 4:1, přesto jsme věděli, že nás ještě čeká hodně práce.

Bohužel prvních 20 minut druhého poločasu jsme se hledali a soupeře zbytečně pustili do tlaku, který znamenal snížení na 4:2. I poté nás soupeř v některých pasážích přehrával a my jsme najednou nebyli schopni si víckrát vyměnit míč a zklidnit hru. Naštěstí soupeř již další branku nepřidal. Za to my ano. Po výkopu Nasy od branky, míč přeletěl hostující stopery a Marek Branda zkompletovat hattrick. Již jeho druhý za sebou. A v 84. minutě po výborné akci střídajícího Součka, skóre uzavřel střelec utkání Branda.

Se skórem a s výsledkem jsme velmi spokojeni. Nicméně nás trochu musí strašit herní výpadek na začátku druhé půlky, kdy jsme soupeře úplně zbytečně pustili zpět do hry. Dalším důležitým pozitivem je to, že jsme se sešli opravdu v plném počtu a to nás velmi těší. Doufáme, že takhle se budeme scházet pravidelně i na tréninky a další zápasy. Příští zápas sehrajeme na půdě zatím prvního a neporaženého týmu z Rudníku.