Úvodní stránka Fotogalerie KontaktProsinec 17 2018 16:14:00

Vamberk - Předměřice 1:0 ( 0:0 )
Muži "A"6. kolo 1.B třída skup. B, sobota 17.9.2016, 17:00

Baník Vamberk - Slavoj Předměřice 1:0 ( 0:0 )
Branka: 70. Luňáček

ŽK: 59. Hamerský, 66. Vídeňský M. ml. - 40. Strakatý, 66. Pekáč, 89. J. Bareš
Rozhodčí: Vitvar - Koutník, Hlavsa Delegát: Holbik

Sestavy:
VAMBERK: Hlach V. - Chochola A.(60.Vídeňský M.), Richter D., Hamerský D., Mudruňka T., Kotyza O.(66.Brandejs P.), Brož F., Luňáček J.(84.Nývlt M.), Fujdiak L., Hostinský T., Samek R.(89.Kotyza J.)

PŘEDMĚŘICE: Švehlík-Ponikelský L.,Pekáč,Vyleťal,Zeman -Paizker, J. Bareš,Bouček st.,Ponikelský T., Hlavatý - Strakatý

KOMENTÁŘ:

Za deštivého počasí jsme zajížděli do Vamberka s chutí konečně prolomit venkovní sérii porážek a konečně také vstřelit branku. Ani jedno se nám bohužel nepodařilo.

Domácí měli ve 3. min. první šanci utkání, když se zjevil na velkém vápně Fujdiak a jeho technický pokus zamířil několik desítek centimetrů vedle naší branky. V 11. minutě jsme poprvé zahrozili, když L. Ponikelský vybojoval míč na vlastní polovině, narazil si s bratrem Tomášem a krásnou přihrávkou nabíjí Hlavatému, jehož střela jen těsně míjí tyče domácí svatyně. V 15. min. hledá dlouhým míčem Zeman Strakatého a ten vytváří šanci pro J. Bareše, ten už ve výhodné pozici ještě přihrává na T. Ponikelského, ale střela mu vůbec nesedla. Ve 33. min. J. Bareš vybízí Boučka st., ale ani jemu střela nesedla ideálně. Ve 38. min. jsme měli možnost vidět pěkný fotbalový moment, když Paizker nachází nadýchaným centrem hlavu Strakatého a ten hlavičkuje nad. Ve 42. min. ukázal individuální dovednosti Bouček st., nachází přesnou přihrávkou Strakatého a jeho střela z hranice vápna jen těsně míjí pravou tyč. O minutu později opět po spolupráci Paizker Strakatý druhý jmenovaný na poslední chvíli zablokován obranou.

Hned ve 46. minutě jsme měli obrovskou šanci, T. Ponikelský vrací odražený míč do vápna, kde je úplně volný Pekáč, ten váhá a domácí obrana toho využívá k zablokování. V 68. min. vyslal propagační střelu vysoko nad J. Bareš.

V 70. minutě dostáváme tvrdý direkt, domácí dávají branku prakticky z ničeho. Špatného dostoupení naší obrany využívá domácí Josef Luňáček a střelou od pravé tyče z hranice vápna nedává Švehlíkovi šanci – 1:0.
Branka domácí nakopla a na pár minut převzali iniciativu na svou stranu, ale bez výraznější šance, tu jsme si bohužel nevypracovali ani my. Ta jediná a obrovská přišla v 90. minutě, když po sérii odrazů vletěl do pokutového území Strakatý a jeho dobrý pokus obránce tečoval do protipohybu brankáře Hlacha, který ovšem ještě stačil nataženou nohou míč vykopnout. Rozhodči Vitvar poté utkání ukončil a my odjíždíme opět bez bodu a bez vstřelené branky.