Úvodní stránka Fotogalerie KontaktProsinec 17 2018 15:04:14

Mladší žáciSlavoj - Stěžery 0: 11
Vysoká n/L - Slavoj 2: 6
Mladší žáciVysoká n/L - Slavoj 2: 6
Předměřice - Úpice/Žacléř 6:2 ( 4:1 )
DorostDorost Předměřic zatím doma stoprocentní, v kompletní sestavě to odnesla Úpice/Žacléř.
Předměřice - Albrechtice 2:0 ( 1:0 )
Muži "A"Muži odčinili debakl z Police a vcelku jednoznačně přehráli soupeře z Albrechtic, když ještě množství šancí zůstalo neproměněno.

vedoucí mužstva Pšenička Martin (domácí):
Po celé utkání jsme byli lepší a zaslouženě bereme všechny body.

Rostislav Kchop, trenér (hosté):
Zasloužená výhra domácích. Za celý zápas jsme si vytvořili asi pouhé dvě šance ze hry. Celkově chybělo nasazení, bojovnost, přesnost. Utkání se nám nevydařilo. Mrzí mě chování AR1 Medlíka, který si zřejmě připadal na lajně mimo pozornost, a tak se převážnou část 2.pol. věnoval naší lavičce. Oba zbylí rozhodčí utkání zvládli.
Police n. M. - Předměřice n. L. 7:0 ( 4:0 )
Muži "A"Muži schytali další venkovní debakl, když nestačili na velmi dobře hrající Polici nad Metují.

OHLASY:
Klimeš Karel - předseda oddílu (domácí):
Od samého úvodu bylo patrné,kdo bude určovat tempo utkání.Dá se říct,že do poločasu bylo hotovo.Ke vší úctě k soupeři,v minulém pohárovém utkání se předvedl v lepším světle.S úvodem soutěže jsme maximálně spokojeni.

vedoucí mužstva Pšenička Martin (hosté):
Zasloužená výhra domácích. Je to těžké hrát proti nejlepšímu celku této soutěže s polovinou hráčů základní sestavy .Navíc jsme ještě řešili koho vzít na zápas. Do hry se musel vložit trenér Bouček a to už ve 20 minutě dále pak vedoucí mužstva Pšenička a náhradní brankář Hosman. Soupeři to budou mít hodně těžké hrát proti takto dobře fungujícímu týmu.
Hostinné - Předměřice 5:4 ( 3:2 )
DorostDevítibranková přestřelka bohužel body nepřinesla i přes mocný finiš v závěru utkání. Hattrickem se blýskl Marek Branda.
Předměřice - Rasošky 12:1 ( 3:0 )
DorostHosté se nesešli a nastoupili v netradičním počtu 7+1. Pro domácí borce pak už bylo jen otázkou, na jakém skóre se utkání zastaví.
Předměřice - Velké Poříčí 1:0 ( 1:0 )
Muži "A"Tři body vystřelil v 19. minutě Michal Šmarda brankou z pokutového kopu.

OHLASY MUŽSTEV:
Domácí Martin Pšenička, vedoucí mužstva: Začátek utkání patřil hostům, kteří neproměnili tři slibné šance. Jediná branka padla po penaltě, kterou vstřelil Šmarda.Z výhry máme určitě radost, ale z předvedené hry už je to horší. Ztrácíme jednoduché balony a děláme spoustu chyb v obraně. Od začátku soutěže to je takové trápení a dnes se to opět potvrdilo.

Hosté J. Hurdálek, vedoucí mužstva: Hosté nastoupili v silně oslabené sestavě bez 7 hráčů základní sestavy,pouze s 11 hráči. V úvodu měli 3 vyložené příležitosti, které nedali. Z přísně nařízené penalty šli domácí do vedení.Tato branka rozhodla o vítězství domácích.
Víkendové zápasy 27.8.-28.8.2016
SlavojV sobotu na áčko, v neděli na speciální utkání starých gard a dorost !!!
Doudleby - Předměřice 5:0 ( 3:0 )
Muži "A"Muži nestačili na velmi dobře hrající Doudleby, které nám nasázely pověstného bůra.

Ohlasy z obou táborů:

Marek Mazura,trenér (domácí):
Dnes jsme slavili dvě jubilea 75 a 55, takže jsme k tomu přispěli stylově. Celý zápas jsme měli pod kontrolou , ale gólově jsme proměnili méně, než třetinu šancí. Dnes to bylo ono.

Pšenička Martin, vedoucí mužstva (hosté):
Nechci to nějak komentovat, výsledek mluví za vše...
Předměřice - Černíkovice 6:3 ( 1:3 )
Muži "A"Po tragické první půli jsme ovládli zápas pěti góly ve druhém poločase. Hattrickem se blýskl Bouček ml., výstavní trefou Richard Frank a třemi brankovými přihrávkami Michal Šmarda.
Strana 2 z 23 < 1 2 3 4 5 > >>