Předměřice – Lovčice 7:2 (4:0)
Přidal/a jitkadrabkova, Září 08 2013 17:06:22
V sobotu 31. srpna jsme sehráli první zápas na domácí půdě.
Podrobné novinky
V sobotu 31. srpna jsme sehráli první zápas na domácí půdě. Přijel k nám tým z Lovčic. Do zápasu jsme opět nešli v kompletním složení. Ale to nám nevadilo. Po celé utkání jsme byli lepším týmem. První poločas se nám vydařil. Zaslouženě jsme ho vyhráli 4:0. Škoda neproměněných šancí, které jsme si vytvořili. První poločas jsme hráli jako tým. Nahrávali jsme si a dobře kombinovali. Druhý poločas už byl z našeho pohledu trošku horší. A po našich chybách soupeř dokázal vstřelit 2 branky. Přesto jsme si zápas pohlídali a zaslouženě vyhráli 7:2. Je vidět, že stále nejsme kompletní a ještě nějaký čas potrvá, než si zvykneme na velké hřiště. Když se bude pravidelně chodit na tréninky, tak to půjde rychleji a věřím, že budeme kvalitně připraveni na další zápas.