Kunčice – Předměřice 0:5 (0:1)
Přidal/a jitkadrabkova, Září 08 2013 17:09:23
V sobotu 7. září jsme zavítali na půdu Kunčic.
Podrobné novinky
V sobotu 7. září jsme zavítali na půdu Kunčic. Do zápasu jsme vstoupili takřka v kompletním složení. První poločas nám trvalo, než jsme si zvykli na soupeřovu tvrdou hru, ale ve druhé půli jsme již byli jednoznačně lepším týmem. První poločas jsme vyhráli 1:0. Ale jen díky výborným výběhům gólmana Mrkvičky, protože na něj šel 3 krát protihráč sám. Jednou nám pomohla tyčka. Druhý poločas jsme se již soustředili a soupeře jsme k ničemu nepustili. Během druhé poloviny už jsme hráli podle našich představ. Zkvalitnili jsme přihrávku a zlepšili kombinaci a už jsme si vypracovávali gólové šance. Zápas skončil 5:0 pro nás a my jsme konečně udrželi čisté konto. A to se cení. Každá výhra bez inkasovaného gólu je signál, že se naše obranná hra zlepšuje. Ještě potrénovat zakončení a bude to perfektní.