Předměřice – Třebeš B 4:0 (3:0)
Přidal/a LubosPonikelsky, Září 23 2013 13:06:31
V úterý 17. září jsme nastoupili k dalšímu zápasu mistrovské sezóny. Tentokrát jsme hráli na domácím hřišti s týmem z Třebše.
Podrobné novinky
V úterý 17. září jsme nastoupili k dalšímu zápasu mistrovské sezóny. Tentokrát jsme hráli na domácím hřišti s týmem z Třebše. Zápas nabídl mnoho hezkých situací, akcí a kombinací. Během prvního poločasu jsme se ujali zaslouženého vedení 3:0. První poločas nám vyšel. V obraně žádné problémy nebyli a my jsme se mohli soustředit na druhý poločas. Ale bohužel, jak bývá v poslední době v našem zvyku, jsme se zatáhli a přestali hrát. Jen díky výborným zákrokům naše gólmana Mrkvičky, jsme neinkasovali. Tomuto se budeme muset v příštích zápasech vyvarovat. Ale i tak, jsme zápas vyhráli bez inkasované branky 4:0. Jen si pro příští zápasy pohlídat lépe druhé poločasy a bude to perfektní.