Stěžery – Předměřice 1:1 (1:1)
Přidal/a LubosPonikelsky, říjen 06 2014 14:21:47
K prvnímu zápasu nové sezóny 2014/2015 jsme zajeli k nedalekému soupeři. Jeli jsme na hřiště Stěžer, kde jsme sehráli před pár dny úspěšný turnaj k ukončení prázdnin.
Podrobné novinky
Zápas probíhal za stálého deště, což poznamenalo celkový průběh hry. Ale podmínky byli pro oba týmy stejné a my jsme se s tím museli vypořádat. Již od začátku zápasu jsme měli územní převahu. Ale nedokázali jsme ji využít ke vstřelení branky. Ať už s přispěním počasí, naší nemohoucnosti v zakončení nebo dobře postavenému gólmanovy, který měl opravdu štěstí na výběr místa. Při prvním delším kontaktu s míčem soupeř udeřil. Využil našeho propadnutí na středu hřiště a z ničeho nic vedl. To nás celkem zaskočilo, ale rychle jsme se oklepali a po hezké kombinaci jsme skóre srovnali. Do kabin jsme odcházeli s výsledkem 1:1 a věřili jsme, že ve druhé půli dáme nějakou branku. Druhý poločas začal, jak první skončil. Tedy naším tlakem a domácím bráněním v 7-mi lidech před brankou. Bohužel se nám již nepodařilo vstřelit rozhodující branku a zápas skončil pro nás smolnou remízou 1:1. Tento zápas nám zřejmě ukázal, že budeme mít problém se vstřelováním branek. I když jsme si za zápas vytvořili hned několik hezkých a brankových šancí. Věříme, že střeleckou smůlu protrhneme již příští zápas.