Předměřice – Malšova Lhota 9:1 (4:0)
Přidal/a LubosPonikelsky, říjen 06 2014 14:22:25
V prvním domácím zápase jsme změřili síly s týmem z Malšovy Lhoty. S tímto týmem jsme se ještě neutkali, tak jsme byli zvědaví na jeho výkon.
Podrobné novinky
Utkání začalo naprosto nad naše představy. Už v první minutě jsme vybojovali roh, po kterém jsme se po hlavičce ujali rychlého vedení 1:0. Od tohoto momentu jsme byli jasně lepším týmem a vytvářeli jsme si další šance po velmi dobré kombinaci. Ukázali jsme pěknou mezihru mezi obránci a gólmanem, rychlou přechodovou fázi a i dobré zakončení. V poločase jsme vedli 4:0, ale mohlo to být víc. Ve druhé půli jsme pokračovali v naši hře a soupeře jsme do ničeho nepustili. Až na jedno zbytečné zaváhání v naší obraně, po které soupeř vstřelil jeden gól. I přes tuto chybu jsme v zápase byli jasně lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Těší nás, že jsme soupeře přehráli kombinačním fotbalem a že i obránci se zapojovali do útočení. I přesto, že jsme opět nedokázali proměnit ani polovinu svých šancí, tak zápas hodnotíme velice kladně. Jsme také rádi, že o branky, které jsme vstřelili, se rovnoměrně rozložili skoro po celý tým. Jen pro zmínku bych chtěl vyzdvihnout jeden náš gól. Postaral se o něj Jan Mrkvička, který vystřelil z úctyhodných 25 metrů a míč zamířil přímo do branky. Ale i ostatní branky padli po nádherných kombinacích. Chtěli bychom pochválit celý tým za předvedenou hru a chuť k fotbalu. Zaujali nás i naše výpomoc ze straších elévů, kteří podali také pěkný výkon. Když bude pokračovat v takových výkonech i proti silnějším soupeřům nemusíme se bát nikoho.