Sokol Kratonohy - Slavoj Předměřice 8: 6
Přidal/a ladislavlanda, Duben 14 2015 13:04:29
Podrobné novinky
V prvním jarním mistrovském utkání jsme za krásného jarního počasí zavítali na hřiště Sokola Kratonohy.
Začátek utkání byl tradičně zoufalý, než jsme se na hřišti rozkoukali, tak jsme během deseti minut prohrávali 0: 4.
Pak jsme se po snížení na 1: 4 trochu probrali, ale poločas přesto skončil výsledkem 1: 6. Rozdílem mezi naším týmem a soupeřem bylo, že domácí šli 3x sami na brankáře a dali 3 góly, my jsme šli také asi 3x sami na brankáře, ale nedali jsme nic. Ve druhém poločase jsme předvedli daleko lepší výkon a výsledkem byla převaha našeho týmu a snížení na 6: 8. Více jsme bohužel nestihli. Je to vcelku škoda, mohli jsme sehrát výsledkově lepší zápas, pokud bychom se vyvarovali začátku ve stylu " nic se nemůža stát, všechno přijde samo" a také začali proměňovat šance, které si vytvoříme. Až na zmíněný začátek je možno tým trochu pochválit za nasazení ve 2. poločase a i několik vcelku fotbalových akcí.
Sestava Slavoje: Honza Kopčil - Ondra Černý, Gába Štěpánek, Ondra Lipenský, Adam Pumr, Míša Ponikelský, David Černý, Filip Bleha, David Pumr.
Příští utkání v sobotu 18. 4. v 11.00 v Předměřicích se Sokolem Malšova Lhota.