Předměřice - Velké Poříčí 1:0 ( 1:0 )
Přidal/a Michal Kekelak, Srpen 28 2016 09:32:32
Tři body vystřelil v 19. minutě Michal Šmarda brankou z pokutového kopu.

OHLASY MUŽSTEV:
Domácí Martin Pšenička, vedoucí mužstva: Začátek utkání patřil hostům, kteří neproměnili tři slibné šance. Jediná branka padla po penaltě, kterou vstřelil Šmarda.Z výhry máme určitě radost, ale z předvedené hry už je to horší. Ztrácíme jednoduché balony a děláme spoustu chyb v obraně. Od začátku soutěže to je takové trápení a dnes se to opět potvrdilo.

Hosté J. Hurdálek, vedoucí mužstva: Hosté nastoupili v silně oslabené sestavě bez 7 hráčů základní sestavy,pouze s 11 hráči. V úvodu měli 3 vyložené příležitosti, které nedali. Z přísně nařízené penalty šli domácí do vedení.Tato branka rozhodla o vítězství domácích.

Podrobné novinky
3. kolo Jako 1.B třída, sk. B

TJ Slavoj Předměřice n.L. - TJ Velké Poříčí 1:0 ( 1:0 )
Branka: 19. Šmarda z PK

ŽK: 81. Šmarda, 86. Bareš - 18. Závada, 40. Marek, 57. Novák
Diváci: 100
Rozhodčí: Duřt - Hron, Hlavsa Delegát: Novák Vilém

Sestavy:
PŘEDMĚŘICE: Kekelák - Hronek, Vyleťal, Voborník, L. Ponikelský - Paizker, J.Bareš (K), Šmarda, T. Ponikelský (85. Jiroušek) - Pekáč (46. Bouček ml.), Strakatý (89. Hosman)

VELKÉ POŘÍČÍ: Máslo - O. Lokvenc, Novák, Zelený, Hurdálek, M. Lokvenc, Závada (K), Vít, Pařízek, Hanzl, Marek

Do utkání jsme opět vstoupili nekoncentrovaně a jen díky pohotovosti Kekeláka v naší brance a nepřesnosti hostujících hráčů, jsme v 15. minutě neprohrávali 0:3. V 19. minutě se zrodila jediná branka utkání, když byl sražen v pokutovém území nedovoleně Pekáč a Michal Šmarda si s nařízenou penaltou zkušeně poradil - 1:0. Od tohoto momentu jsme měli územní převahu, kterou jsme ale nedokázali zužitkovat. Zhruba v polovině první půle se řítil v úniku na branku Paizker, bohužel byl nedovoleně sražen a zahrávali jsme standartní situaci z dobré pozice, kterou ale Strakatý nasměroval do zdi. Dobrými pokusy se prezentoval s chutí hrající Štěpán Pekáč, ale jeho křižná střela z hranice šestnáctky, ani zakončení z voleje po centru zleva, cestu do branky nenašly. Skvělý zákrok musel vytasit brankář Máslo proti střele T. Ponikelského. O střelbu se také pokoušeli Hronek se Strakatým, ale když už náš pokus měl razanci a směr, tak skončil zblokován. Do kabin se šlo tedy za velkého vedra s vedením 1:0.

Ve druhé půli byl obraz hry podobný, vytvářeli jsme si možnosti, ale vždy nám chyběla ta poslední přihrávka, která buď nenašla adresáta, nebo jsme míč museli složitě zpracovávat. Hosté vyčkávali na rychlé brejky a některé pokusy musela obrana hasit za minutu dvanáct za cenu rohových kopů, kterých soupeř zahrával velké množství. Naštěstí pro nás, bez efektu. Zhruba 15 minut před koncem utkání byl sražen v pokutovém území Michal Šmarda, ale píšťalka tentokrát zůstala němá. V obrovské šanci se poté ocitl zcela volný Jan Bareš, který se dostal k odraženému míči, ale jeho přesně mířená bomba levačkou neprošla houštinou těl k levé tyči. V nastaveném čase se mohl zapsat do listiny střelců střídající Patrik Hosman, který dostal skvělou přihrávku do vápna, ale bohužel ve vyložené šanci míč netrefil přesně a tak můžeme být rádi za těsnou, ale zaslouženou výhru 1:0. Varováním však zůstává náš dýchánek v úvodní části utkání a také, že jsme už 180 minut nevstřelili branku ze hry.