Předměřice - Albrechtice 2:0 ( 1:0 )
Přidal/a Michal Kekelak, Září 11 2016 11:08:12
Muži odčinili debakl z Police a vcelku jednoznačně přehráli soupeře z Albrechtic, když ještě množství šancí zůstalo neproměněno.

vedoucí mužstva Pšenička Martin (domácí):
Po celé utkání jsme byli lepší a zaslouženě bereme všechny body.


Rostislav Kchop, trenér (hosté):
Zasloužená výhra domácích. Za celý zápas jsme si vytvořili asi pouhé dvě šance ze hry. Celkově chybělo nasazení, bojovnost, přesnost. Utkání se nám nevydařilo. Mrzí mě chování AR1 Medlíka, který si zřejmě připadal na lajně mimo pozornost, a tak se převážnou část 2.pol. věnoval naší lavičce. Oba zbylí rozhodčí utkání zvládli.

Podrobné novinky
5. kolo, 1.B třída, skupina B, sobota 10.9.2016, 17:00

Předměřice - Albrechtice 2:0 ( 1:0 )
Branky: 9. a 65. Frank

ŽK: 40. Pekáč, 65. T. Ponikelský - 20. Velíšek, 40. Hořínek, 65. Sršeň
Diváci: 70
Rozhodčí: Stejskal - Medlík, Hron

Sestavy:
PŘEDMĚŘICE: Švehlík - Zeman, Pekáč, Vyleťal, L. Ponikelský - T. Ponikelský (83. Polanský), Paizker, J. Bareš (K), Bouček ml. (87. Hosman) - Frank (78. E. Bareš), Strakatý

ALBRECHTICE: Králík - Jedlička, Barták (71. Chvojan), Velíšek O., Velíšek L., Jaroš, Janeček (79. Sychra), Hořínek (K), Duha, Sršeň

Komentář: Po debaklu v Polici bylo potřeba na všechno rychle zapomenout a soustředit se již na domácí utkání s Albrechticemi. Bohužel na seznam zraněných k Bezvodovi či Jirouškovi přibyl opět Lejp a také brankář Kekelák. Den před zápasem se nám podařilo přivést brankáře Švehlíka ze Stěžer, který si hned odbyl svou premiéru.

Po úvodním oťukávání se k první střele dostává Frank, z větší vzdálenosti neuspěl. V 9. minutě s chutí hrající Frank hledá přihrávkou Boučka ml., bohužel Pepíno se nachází v ofsajdu, což výborně vyhodnotil přihrávající Frank, přihrávku si sám doběhl a přesnou střelou otevírá skóre utkání – 1:0.
O minutu později zakládá akci opět Richard Frank, Tomáš Ponikelský táhne míč po lajně a vymýšlí pěknou zpětnou přihrávku, kterou z první střílí Jan Bareš, bohužel vedle. Další obrovská šance, když se na branku řítil sám Strakatý, ale trefuje pouze hostujícího brankáře. V těchto momentech jsme měli drtivý tlak a jednu šanci za druhou. Po krásné přihrávce Franka se do stoprocentní šance dostává kapitán Jan Bareš, ale trestuhodně překopává branku. Ve 41. minutě se k prvnímu ohrožení naší branky dostávají hosté. Trestný kop ze slibné pozice, ale skvělým zákrokem likviduje Švehlík, který o chvilku později řeší další ošemetnou situaci včasným vyběhnutím. V poslední minutě první půle jsme mohli soupeři poslat gól do kabin, ale při hostech stálo štěstí. Po nadýchaném centru Tomáše Ponikelského trefuje Jan Bareš hlavou břevno, nádherná akce.

Hned v úvodu druhé půle soupeře přehráváme a do slibné šance do dostává Zeman, jeho pokus na poslední chvíli blokuje obránce. V 50. minutě přebral dlouhý pas výborně hrající Tomáš Ponikelský, v pokutovém území dělá kličku poslednímu obránci a ten ho posílá pořádnou kosou k zemi – penalta. Té se ujímá zkušený matador Ríša Frank, bohužel jeho přízemní střelu k pravé tyči brankář vystihl a chytá. Další šance na sebe nenechala dlouho čekat, po centru Zemana byl v dobré pozici Paizker, ale hlavou minul. Poté jsme zaspali a úplně osamocený hostující Duha hlavičkuje z dobré pozice těsně nad. V 65. minutě se krásně uvolnil Jan Bareš, který zvedl hlavu a našel lépe postaveného Franka, který prostřeluje brankáře Králíka a zvyšuje na 2:0. Hned vzápětí usínáme opět na vavřínech dvougólového vedení a necháváme hosty vystřelit za hranicí vápna a zvoní tyč domácí branky, k dorážce se opět dostávají Albrechtice a nadýchaný oblouček netrefuje ideálně zcela volný Barták a míjí branku. V 72. minutě opět vytasil růžky Strakatý, krásně přebral těžký míč a běží sám na bránu, obhazuje brankáře a těsně míjí branku, obrovská smůl a Strakáče v tomto utkání. V 80. minutě opět Strakatý přebírá dlouhý míč z obrany a řítí se sám na brankáře, zkuste hádat….trefuje ho a z následné dorážky šajtlí na zadní tyč branku míjí. V závěru utkání se již žádný z týmů neprosazuje, hosté se soustředí na hádání s pomezním AR1 Medlíkem a domácí kontrolují zápas.

Bereme zasloužené tři body, ale mrzí zahozené šance, stav utkání mohl být mnohem vyšší, doufejme, že jsme si branky schovali do Vamberka.