Přidal/a ladislavlanda, Květen 25 2017 12:02:04
Další utkání
Podrobné novinky
Slavoj Předměřice - TJ Vysoká n/L 1: 3
V utkání OP jsme hostili v neděli tradičního soupeře z Vysoké. V utkání, kde jsme se opět sešli pouze v 8 hráčích, jsme hráli vyrovnanou partii, hosté byli střelecky produktivnější. v utkání se ujali vedení 2: 0, ve druhé půli jsme snížili
a usilovali alespoň o vyrovnání, bohužel po zaváhání obrany jsme dostali třetí gól a bylo hotovo.
Sestava: Míša Ponikelský - Adam Molcar, David Pumr, Šíma Pakosta, Dan Kubát, Filip Bleha, Honza Bezdíček, Ondra Lipenský
Branka Filip Bleha

Sokol Třebeš dívky - Slavoj Předměřice 1: 5
Dívkám jsme měli vracet minulou ostudnou porážku a k utkání jsme přistpoupili daleko zodpovědněji. Zlepšili jsme se v napadání soupeřek i ve hře dopředu a výsledkem bylo vedení v poločase 2: 0. Po přestávce jsme pokračovali v solidním výkonu a brzy zvýšili na 3: 0. Dívkám se podařilo snížit, ale odpověděli jsme dalšími dvěma brankami a zaslouženě vyhráli. Pochvalu zaslouží celý tým za bojovný a kolektivní výkon.
Sestava: Míša Ponikelský - Adam Molcar, David Pumr, David Černý, Dan Kubát, Honza Bezdíček, Gába Štěpánek, Ondra Lipenský, Honza Kopčil